Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnét lehet biztosan tudni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnét lehet biztosan tudni, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy csak azért gondolom, hogy az vagyok, mert soha nem érdekeltek a fiúk. De lehet, hogy igaza lesz mindenkinek és ez majd el múlik ha megtalálom az 'igazit' (aki fiú).

Hogy tudnám magam elfogadni magam, ha még teljesen el sem tudom hinni, hogy leszbikus vagyok?

Miknek kell rám igaznak lenni, hogy leszbikus legyek? Pl. nők érdekelnek, férfiak nem vagy nőkkel szeretnék kapcsolatot, stb. De mi van akkor ha rám minden igaz, de mégis félek a leszbikus nőktől (akik tetszenek)? Akkor is az vagyok? Soha nem érdekeltek a fiúk, de lehet hogy nem vagyok ellégé leszbikus..? Állítólag nem látszik rajtam, pedig én mindig attól féltem, hogy igen.



2013. aug. 13. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már mind egy! Mitől jobb, ha megnevezheted magad valahogy?... Nem kell semmit elhinned, éld az életed, aztán majd szerelmes leszel valakibe... pápá
2013. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
De nagy problémák. Ugy éld az életed ahogy jóó. Ha a f.... kivánod akkor nem vagy lesbi vagy bi vagy. ezt neked kell tudni.
2013. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekelnek a nők, tetszenek neked, felizgatnak, el tudod képzelni, hogy lefeküdj egy nővel, hogy beleszeress egy nőbe, de ugyanezek a pasikra nem érvényesek, akkor vagy leszbikus. Emberfüggő, hogy ki mikor jön rá. Van aki csak egy pár évig kavar lányokkal, van olyan aki eleinte biszexnek érzi magát, de rájön közben, hogy meleg/leszbikus, és van aki még egy házasságba is belemegy a tanult értékek miatt úgy, hogy a saját nemét szereti. És persze olyan is van, aki már 3 évesen tudta magáról, hogy a saját neme érdekli.

Hogy érted, hogy félsz a leszbikus nőktől akik tetszenek? Találkoztál már személyesen is velük vagy hogy érted ezt? :)

Olyan nincs, hogy valaki nem eléggé leszbikus, vagy nem eléggé hetero :D

Sok leszbikuson nem látszik, hogy a nőket szereti, rólam se mondaná meg "laikus", hogy barátnőm van :)

Ha vannak konkrét kérdéseid írd meg nyugodtan :)

19/N

2013. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne hitegesd magad, hogy "eljön az igazi", ha valaki tetszik, akár nő, akár férfi, ismerkedj és légy vele boldog :)
2013. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!