Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Homoszexuális vágyak elnyomh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Homoszexuális vágyak elnyomhatóak? Vagy jobb megélni?

Figyelt kérdés

Sokszor van meleg vágyam, de valahogy mégse akarom. Már csak azért se mert nem tudom hol ismerkedhetnék hisz lebukni nem szeretnék. A csajok jönnek be főleg. Aztán ha masztizok elmegy a kedvem többnyire. Szóval zavaros:(

Nem tudom mit akarok. Most pl éppen volna kedvem, de van h utálom az egészet.



2013. szept. 29. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobban teszed ha túl esel rajta.
2013. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges lenne elnyomni, úgysem boldog. Minél hamarabb elfogadod ezt, annál hamarabb "szabadulsz".

Nincs pontos rálátásom erre, de a többi homoszexuális is talál magának párt, szóval annyira nem lehet nagy gond.

2013. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tapasztalat? Amúgy azt nem akarom h engem vki megdugjon. Csak fiú szerep érdekel. Ez meg nem tudom mennyire okés amúgy.
2013. szept. 29. 18:39
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem homosexuális vagy, hanem bisexuális. Próbáld meg, lehet hogy utána változik a hozzáállásod. Pesten vannak meleg bárok, ahol találhatsz egyéjszakás kalandot.
2013. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
Én biztos, hogy elnyomnám. Inkább szenvednék, de nem csinálnék ilyet soha.
2013. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
okos enged, szamár szenved :)
2013. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
a homoszexualitás betegség,ha nem tudod elnyomni magadban,vágd le a töködet!
2013. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Próbáld ki, aztán ha mégsem jön be, akkor maradsz a lányoknál. Nem kell túlbonyolítani a dolgot. Pesten vagy nagyobb városokban, esetleg interneten lehet próbálkozni, kisebb az esélye hogy ismerősbe futsz.


Az, hogy téged a "fiú szerep" érdekel azt jelenti, hogy "aktív" vagy. "Passzív" fiút keress, ők azok akik értelemszerűen a "másik oldalt" részesítik előnyben.


Sok sikert! ;)

2013. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én is így voltam vele, ahogy te, ugyanígy, évekig "küzdöttem" ellene tudat alatt, mert be sem ismertem, hogy a pasik is érdekelnek. Aztán eljött az a pont, hogy nem bírtam tovább. Szerintem mindenképp ki kéne próbálnod, ha nem is feltétlen a szexet, csak megismerkedni egy meleggel, hogy érdekel e vagy sem... ha nem próbálod ki úgyis ott fog motoszkálni a fejedben a gondolat, és mikor már kipróbáltad el tudod dönteni, hogy érdekel-e tovább, vagy csak egy kíváncsi gondolat volt. Én kipróbáltam, mind2 szerepet, nem haltam bele a passzív részbe sem, de inkább aktív vagyok. A nők is érdekelnek, de jelenleg egy sráccal a vagyok együtt.

20/f

2013. szept. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 moonlightsentinel ***** válasza:
100%
Leírtak előttem már mindent, csak annyival egészíteném ki, hogy az ember sokkal jobban megbánja később azt, amit nem tett meg, mint amit megtett :P
2013. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!