Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg tema! Mit csinaljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg tema! Mit csinaljak meg, hogy felfogja nem kell?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszu lesz ,bocs!!

Meleg 35 eves srac vagyok 4 eve koltoztem egy tarsas hazba!

Nem vagyok az a hajrazos fajta,igazabol a szuk barati koromon es a csaladomon kivul senki nem tudja rolam,persze ha valaki rakerdez nem tagadom.Van a szomszedban egy 40-es hazaspar par szavas beszelgeteseken es a koszonesen kivul soha nem volt tobb!2 honappal ezelott a ferj megkert segitsek neki az uj tv -t felvinni!Behivtam a konyhaba,mondtam varjon csak felveszek egy zoknit es egy cipot!A gepem az asztalon volt pont egy meleg blogot olvastam,persze hogy meglatta!Csak mosolygot!Azota probal kozeledni,sorozni hivni,becsongetget,minden urugyel,megerinti a valam stb!!Haritom a dolgot mert nem az en formam beleronditani mas kapcsolataba!Tegnap bekopogott,hogy menjek at egy kv-t inni,es ne feljek a felesege es a fia csak keson er haza!Persze nem mentem!!Hogy adjam a tudtara ez nekem kellemetlen?Gondoltam mondom neki hogy ha ilyen hajlamai vannak keressen fel egy oldalt es 1000 sracot talal akik meg orulnek is majd neki!



2013. nov. 25. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelműen közlöd vele, hogy neked nincsenek ilyen szándékaid, és szálljon le rólad, mert ez számodra kellemetlen, akkor nem fog többet ilyen lenni.
2013. nov. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
mondd meg neki, ha nem hagyja abba, elmondod a feleségének :)
2013. nov. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az egyertelmu kozles olyan szinten megtortent,hogy a kv-s incidens utan modtam neki,hogy sajnalom,es remelem nem ertettuk felre egymast!!A csaladot nem en akarom felvilagositani az nem az en dolgom!Remelem befejezi,bar 4 ev utan ma megtalalt a facebookon!
2013. nov. 25. 11:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
koptasd le ha nem ért a szép szóból akkor meg küld el a pibe
2013. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kovpet ***** válasza:
100%
Mivel gondolom nem akarsz egyértelműen színt vallani előtte, szerintem pattintsd le még párszor (udvariasan, de egyértelműen) aztán megunja. Esetleg óvatosan tiszta vizet önthetsz a pohárba egy-egy olyan elszólással, hogy "a feleséged biztos nem örülne neki" vagy valami hasonló.
2013. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat szerintem most azt fogom tenni,hogy nem jelolom vissza hatha felfogja 40 evesen mire akarok ezzel celozni!Es a koszonesen kivul semmi kontaktot nem teremtek vele!
2013. nov. 25. 12:09
 7/14 anonim válasza:
68%
lökd ki az erkélyről
2013. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
borzasto, hogy ezek a "heterok", akik valojaban latens melegek, de gyavak ahhoz, hogy felvallaljak magukat, megnosulnek, gyerekuk lesz aztan meg ferfiakkal akarnak felredugni.... -.-'
2013. nov. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"borzasto" hogy ezek a nem "heterok" is csak kétfélének látják az embereket.A pasi is biszex és bepróbálkozna veled,ennyi.Ha nem teszik küld el.
2013. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a borzaszto,hogy egy 40 eves embernek a szajaba kell ragni valamit ,lehet szo melegrol ,bi-rol,heterorol!
2013. nov. 25. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!