Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg kérdés! Ti vettétek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Ti vettétek már el vki szüzességét?

Figyelt kérdés
Én már több srácnak is és vhogy mindig olyan jó érzés a tudat, hogy ÖRÖKRE én leszek az első.

2013. nov. 25. 20:50
 1/5 kovpet ***** válasza:
100%
Vettem. Mondjuk nekem az járt olyankor a fejemben, hogy a lehető legszebb élmény legyek neki.
2013. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én is voltam már első srácnak és van egy feelingje, hogy én vagyok az első, aki megmutatja neki, hogy milyen is ez. De ugyanakkor nagy felelősség is, mert ha rossz lesz neki, akkor az hosszú időre hatással lehet a szexuális életére. Az, akinek én voltam az első azóta rendszeresen visszajár hozzám :P
2013. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Én pedig büszke vagyok arra hogy korombéli srácoknak veszem el a szüzességét, nem pedig 30as apukáknak.
2013. nov. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vettem, de úgy hogy én voltam passzívba
2013. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de túl nagy felelősség nekem. Azért, mert nekem az első olyan volt, akit megbántam. Csak akkor még naiv voltam, és hagytam magam kihasználni. És az első azért erős nyomot hagy, mindig emlékezni fogsz rá. Nem akarom, hogy bárkinek is én legyek az elhamarkodott döntése.
2013. nov. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!