Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Félek a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek a meleg haveromtól 19/F (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok az a helyzet hogy kb.1 héttel ezelőtt a legjobb haverom elmondta hogy full meleg ezzel nincs gondom megmondtam neki is hogy nem fogom piszkálni érte. De lehet hogy félre értett mert azóta folyamatosan megjegyzéseket tesz pl.: de cuki vagy,ari a nevetésed stb. azt hittem csak hülyéskedik de ma suliban kétszer is a combomra tette a kezét és mikor rákérdeztem miért csinálta csak mosolygott ez nekem elég kellemetlen mert nem vonzódom fiúkhoz ezt ő is tudja mert mondtam neki az elején és nem egy barátnőmet ismerte már. Most mit csináljak? ha megemlítem neki lehet azt fogja hinni hogy a melegsége zavar.Ti mit tennétek? köszi a válaszokat 19/F.

2013. dec. 18. 14:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Tisztázd le vele hogy a csajokat szereted. mondd el neki hogy téged nem zavar hogy meleg,de te nem vagy az...
2013. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Mondd meg neki hogy hé, te lehetsz búza, őszintén leszarom, de vedd le a sz*ros kezedet rólam, mert letépem a fejedet.
2013. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Én szerintem egyszer eltürném, másodszor rászolnék, harmadszor mindenki előtt jól pofánvágnám, de ököllel.


Ez az apszolut visszaélés a barátsággal. Nem csak hogy undorító, de nem érti meg, hogy olyannál kéne ezt csinálnia aki hasonló mint ő? Miért probálkoznak a heteroknál?

2013. dec. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Öntsünk tiszta vizet a pohárba:

1) De igen, a melegsége zavar. Ha egy lány tenné ezt, nem viszolyognál

2) Ettől ez még nem homofóbia, azt meg kell értenie, hogy elfogadod a homoszexualitását, de nem érzel többet iránta, mint barátság. Valahogy így közölném én is ezt.

3) Nem biztos, hogy Ő szerelmes beléd (bár nem kizárt), de akárhogy is, a legtöbb amit tehetsz, hogy támogatod. Úgy értem, ha például ha a legjobb lány barátod szeretne beléd, aki viszont neked nem tetszik, akkor vele is kedves lennél, stb. Vele is annak kell lenned. Az is lehet, hogy nem kimondottan szerelmes beléd, csak most tudta először megélni a homoszexualitását, ezért jelenleg te vagy az egyetlen potenciális partnerjelölt, vagyis lelki értelemben "össze vagytok zárva egy lakatlan szigeten". Ebben az esetben erről a szigetről kezdhetnél el kihajózni, vagyis együtt bejárhatnátok a homoszexualitás világát - már nem úgy értve hogy lefeküdtök :D hanem hogy elmentek együtt bulikba, társaságokba, felváltva heteró és homo helyekre. Ahol Ő másokkal is összeismerkedhetne, és akkor már nem lennétek összezárva.

2013. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Határozottan mondd meg neki, hogy neked ez nem tetszik. Én lány vagyok, de az ilyesmi bárkitől sok lenne, azért a combomat nem akárki fogdoshatja, és ezt fiúként átélni egy másik fiútól elég kellemetlen lehet.

Ha értelmesen beszélsz vele, kizárt dolog, hogy félreértse, hacsak nem direkt akarja félreértelmezni a dolgokat.

2013. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

14:24 te nem tudom mit szívtál, de ha az én homo ismerősöm ilyen lenne, már biztos nem beszélnék vele.


Nekem is van egy homo ismerősöm, ő kiskorom óta az egyik legjobb barátom, sokáig lányok felé viszolyogtunk, azonban ő csak azt hitte ez a normális, de nem igazán gerjedt a nőkre, míg rá nem jött, hogy a férfiak azok akik vonzzák.


Régebben is sejtette, csak azt hitte lehet "normális" is.


Mikor ezt elmondta, azt mondtam neki, hogy engem nem zavar, az ő élete de

1. én nem vagyok meleg, előttem ne pasizzon. Flörtölgetni lehet úgy értve, de szexuális dolgok tabuk.

2. ha bennem esetleg bármikor többet lát, mint barát, első ilyen adódó alkalommal békén hagyjuk a barátságunk.

3. én nem fogok homo dolgokat csinálni, se olyan közegbe menni.


Beleegyezett és megértette. Az hogy fantáziál-e rólam nem tudom és nem is érdekel. Elszoktunk menni ide-oda mint "haverok" és ennyi.


Pasit is volt hogy szereztünk neki, de csak az általam elfogadott szabályok szerint. (hogy nem fogdossák, smárolnak stb. előttem).


Azért megjegyezném, nem is gondolnám hogy egy buli tele van homoszexuálisokkal. Esküszöm hogy neki könnyebb bepasiznia egy hétköznapi "bulin" mint nekem becsajozni, pedig szokott nekem is sikerülni, csak nem oly könnyen mint neki.

2013. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerelmes beléd, és nem tudja hogy te hogy állsz a dologgal, mert csak annyit mondtál, neki hogy nem fogod piszkálni a melegsége miatt.

De ne akadj ki, gondolj bele neki sem könnyű, végre bevallotta hogy meleg, ez egy nagy lépés! és valószínű, hogy tetszel neki, ezért csinál ilyeneket! talán reménykedik benne hogy viszonozod az érzéseit...

Beszélj vele, de ne támadd le csak finoman mond meg neki ha kettesbe lesztek, hogy nem zavar hogy meleg és örülsz neki hogy elmondta az igazat, de ne közeledjen feléd, mert te csak barátként szereted, és soha nem lehet több köztetek. Hidd el ha normálisan elmondod neki ezeket akkor meg fogja érteni, és nem kell tartanod tőle! :)

2013. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
a homoszexualitástól való indokolatlan félelemet homofóbiának nevezzük. pszichológus segíthet. fordulj hozzá bátran és bizalommal.
2013. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Tedd világossá, hogy azzal viszont bajod van, ha molesztálnak. Elég gáz, szerintem bejössz neki, és ha ez fontosabb valakinek a barátságnál, akár meleg akár hetero, azt nem lehet barátnak tekinteni.

Én sosem csinálnék ilyet a haverommal, ha látom, hogy zavarja.


26 F

2013. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, beszéljétek meg a dolgot. Mondd meg neki, hogy barátságon kívül semmit nem akarsz tőle, és bár a melegsége nem zavar, de a nyomulás igen. Ha igazán barát, akkor meg fogja érteni. Ha meg nem olyan fontos neki a barátságotok, hogy képes legyen ezt elfogadni, akkor mindkettőtöknek jobb lesz, ha mielőbb továbbáll.
2013. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!