Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok:Milyen körülménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok:Milyen körülmények között veszítettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

fiatal, megkeseredett srác vagyok. Kapcsolatra a távolság miatt nincs lehetőségem.. illetve akibe szerelmes lennék közömbösen érez irántad.. (tudjátok)

s amúgy is kapok a jó kinézetem miatt mindig alkalmi ajánlatokat, s egy esztendős ismerkedés után, erősen gondolkozok, hogy hagyom magam s belemegyek egy ilyenbe..

Azért kérdezem, hogy milyen körülmények között vették el a szüzességeteket, mert ha többségi válasz alkalmi lesz, akkor már megnyugodhatok hiszen ilyen korszak az életében nemcsak nekem van/volt.



2014. jan. 19. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Lehajoltam a szappanért.
2014. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy meleg lépj tovább a kérdésen, úgy utálom amikor agyatlan barmok beirkálnak olyan dologhoz ami nem is érinti őket hogy -.-
2014. jan. 19. 15:18
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
szerintem meg fitalon probalkozz eloszor a nostenyeknel nem tudom neked mi ebbe a jo hogy jol segbe....olnak
2014. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
fiatal vagy csajozz inkább.
2014. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már 20éves vagyok. Nem akartam tenni magamat, csak na.. félek s nem tudom hogy a helyzetembe ki mit tudna tenni, ezért írtam ki e kérdést.
2014. jan. 19. 15:38
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát én alkalmival kezdtem! EGy sráchoz mentem a koliba. Megdugtam aztán jöttem. Szóval nem kell kapcsoalttal kezdeni, de megértem azt is, de engem a szex része izgatott. Csókot nem is akartam pl. Bi vok
2014. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Mindíg:minden körülmények között.
2014. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is alkalmival kezdtem, írj privátot Kérdező, ha gondolod, és akarsz beszélgetni a témáról. Szerintem még a kapcsolat sem kizárt egyébként, ha találsz valakit, akivel kölcsönös a szimpátia, és nem 500 kilométerre lakik...
2014. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a szex resze erdekel a dolognak akkor alkalmizz, de ha ennel tobbre, erzesekre vagysz akk sztem vard ki a kapcsolatot..akikkel beszeltem 90%-uk banja h alkalmival esztette el...sztem megeri kivarni:)
2014. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
*vesztette
2014. jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!