Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Érdekelne h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Érdekelne h a meleg vagy heteró srácokra gerjedtek jobban?

Figyelt kérdés
Én heteró vagyok csak érdekel...

2014. febr. 9. 00:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Többnyire a melegekre, mert nekem tetszik a kissé lányos megjelenés :33 18/F
2014. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre nem az illető orientációjától függ, hogy tetszik-e. Viszont heteró srácoknál nem szoktam próbálkozni, mert nem sok értelmét látom a dolognak. :)
2014. febr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Lehet h kiakadna egy heteró haver de semmi sem lehetetnen

A legjobb barátom egyszer berúgva azzal jött h le akar venni.. Először megijedtem aztán totál ledöbbentem de azóta csak vigyorgunk az egészen pedig nem meleg csak ki akarta próbálni milyen és rám gondolt...

Persze a legjobb barátra mindig számíthat az ember :D

De, nem törtánt meg

2014. febr. 9. 00:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És zavart volna, ha megtörtént volna?
2014. febr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem hiszem, (bátyámmal megtörtént és sztem nem gáz) csak ő szégyelné magát azt meg nem akarnám...
2014. febr. 9. 02:03
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem sem lett volna gáz, de ha ő akarta, miért szégyellené magát utána? De ami késik, nem múlik...esetleg felvetheted neki a dolgot újra...
2014. febr. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Azért szégyelné mert be volt rúgva és egyébként nem kérne ilyesmit

De én sem akarnám

Ugyanaz a kiváncsiságom mint neki de nem vagyok meleg csak kíváncsi

2014. febr. 9. 02:22
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem akarás kérdése.

A fiúkat szeretem, így természetesn nem 1x volt tárgytalan a téma hiszen heteroszexuális volt a kiszemeltem.. inkább itt ismerkedek, s nem lesz többet olyan kellemetlenség hogy egy hetreoszexuális fiút szeressek úgy..

Így is megesik, ha kimész az utszára, jobbnál jobb pasik.. de nekem már van párom, így mind1.. de a tény az tény, az hogy beleszeressen úgy valakibe az ember nem kell sok, s mivel nics az arcodra írva, tény hogy heteroszexuális srácra is ugyanúgy beindúlsz.. de nem gerjedek jobban heterokra hisz, nem azon múlik hogy bejön-e vagy se..

Nem döntés kérdése.. :)

2014. febr. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem attól függ, hogy bejön egy pasi vagy nem, hogy meleg, bi vagy heteró. Tény, hogy vannak olyan melegek, akik oda meg vissza vannak a heteró pasikért. Az is tény, hogy vannak, akik bepróbálkoznak heteró pasiknál és nem kevésszer össze is jön nekik. Én is voltam már heteró pasikkal, igaz ott mindig ők kezdeményeztek ;)
2014. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Inkább a heterókra.
2014. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!