Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti mikor tudatosultat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti mikor tudatosultatok azzal hogy "mások" vagytok?

Figyelt kérdés

Úgy tudom nőknél később jön a felismerés, mint a férfiaknál.

Esetleg lehet olyan, hogy valaki szerelmes lesz egy ellenkező neműbe, de idővel rájön, hogy neki nem ez a fajta szerelem kell?



2014. márc. 1. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Mióta az eszemet tudom csak a lányok tetszettek, már oviban is. Soha nem éreztem semmit férfi iránt, sőt taszít már a közelségük is.


25\l

2014. márc. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meleg férfiként születésemtől fogva tudom,de a valódi felismerés 11 évesen,önmagam elfogadása 13 évesen történt meg.Önmagam felvállalását kb 15 évesen tettem meg.


Szerintem nőknél és férfiaknál is ez változó.Mindentől függ.A környezet,a család,a barátok,sok-sok tényező alakítja.Van ki 10 évesen már próbálkozik,ezzel szemben olyan aki családot alapít és életen át titokban tartja.

Tehát bármi és bárhogyan történhet.

Emberre válogatva.

2014. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen tudatosult bennem teljesen, ekkorra sikerült elfogadni magam. Persze már előtte is éreztem hogy valami más, de addig nem mertem bevallani magamnak. 17/f
2014. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most 17éves lány vagyok, biszexuális. Igazából ezzel felnő az ember, legalábbis én ezzel nőttem fel. 13-14évesen tudtam, hogy izgatnak a lányok is. De úgy voltam vele, hogy ez fantázia szinten marad:D Nem lesz belőle semmi, aztán most lettem pár hónapja szerelmes egy lányba, vele együtt is vagyunk. Én nem tartom magunkat másnak, a szeretet az szeretet. Nem ártunk vele senkinek sem. Volt pasim is, igazából úgy, hogy egy lány van mellettem, pontosabban úgy, hogy Ő van mellettem inkább érzem úgy, hogy élek. De ez lehet attól, hogy személyiségileg illik mellém:) Meg elég vezetőtípus vagyok:D
2014. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen fogalmazódott meg bennem először, de minden erőmmel tagadtam (magamnak is). Kapcsolatom nem volt 18 éves koromig, mikor is rámtalált a szerelem. Legnagyobb bánatomra azonos nemű partnerrel... fél évig még tiltakoztam ellene, de tovább már nem ment. A comming out pedig egy folyamat volt nálam. Az első napokban elkezdődött, és még mindig tart.

22/L

2014. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kb. 15-16 éves koromban kezdődött, hogy elkezdtek bennem dolgozni a hormonok, de inkább a pasikat néztem meg. Igazából nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget, ahogy a 4-es válaszoló mondja, ezzel "nő fel" az ember. Valahogy úgy éltem meg, hogy majd biztosan elmúlik. Csajom persze sohasem volt, és úgy szépen lassan tudatosodott bennem, hogy basszus engem csak a srácok izgatnak fel.


18 évesen léptem először és akkor sikerült összehoznom az első kalandomat fiúval, ami tetszett. Onnantól kezdve már pontosan tudtam mi az érdeklődésem, de elfogadni most 22 éves koromra sikerült. Azóta túl vagyok egy pár futó kalandon, ill. megtaláltam a páromat is, már több mint 2 éve együtt vagyunk. "Coming out" még nem volt, bár teljesen leplezni egy kapcsolatot nem lehet, így valószínűleg szüleim sejtenek valamit. Utcán, bárhol máshol úgy viselkedünk mintha legjobb barátok vagy testvérek lennénk, kettesben meg persze másképp :)

2014. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!