Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 50 feletti szingli ferfi, homár?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 feletti szingli ferfi, homár?

Figyelt kérdés

53 eves , sose volt házas , nincs gyereke, de nöt keres , kapcsolatra.

Jo munkaja, penze van. Mi a velemeny erröl?

Szerintem minimum biszex lehet felvaltva el növel es ferfivel.

Velemenyek?



2014. márc. 29. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szeret nőnek öltözni vagy meleg.

Leszbikus vagyok így belelátok a meleg szubkultúrába.

El se hinnétek mennyi meleg van. És igen vagy nincs feleségük vagy van de közben férfiakkal khm...csinálják titokban.

Ügyvédek, főorvosok, öltönyös-terepjárós nagyon komoly üzletemberek.

Én amikor nem vállaltam fel, nem ismerkedtem lányokkal, nem láttam meleg társkereső oldalakt, nem ismertem melegeket el sem tudtam képzelni mi megy a felszín alatt.

2014. márc. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kolosszus22 ***** válasza:
55%
Vagy az vagy nem, nem tudom mi értelme olyan emberekről találgatni akiket nem ismersz, ismerd meg aztán majd kiderül. 2X sem biztos, hogy homár.
2014. márc. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszokat , föleg az elsöt!

En is igy latom, ahogy te, nekem is volt szerencsem belelátni ezekbe a dolgokba.

Ezert vagyok gyanakvo , es undorodnek, ha kiderulne, h farkakat kenyeztetett mielött megcsokolt volna engem .

Ezert csak baratsagot akarok egy ilyennel.

Olyan ferfi se kell akinek multja van, de az ilyen is gyanus! Nehez dio!

2014. márc. 29. 10:17
 4/7 A kérdező kommentje:

A KERDESEM az h ilyen esetben az ilyen miert keres nöt?

Miert nem el ferfivel?

Miert erölködik ?????

Senki nem iteli el!

2014. márc. 29. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
azért, mert hetero, viszont nem akart együtt élni buta nőkkel mint te
2014. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
68%
Te tök hülye vagy kérdező, eldöntötted magadban, hogy az, mikor könnyen lehet, hogy nem is b*zi, nem tudsz semmit, csak mindenféle lüke feltételezésekre hagyatkozol. Az első is tök hülyeséget beszél, 2 mondatból egy vadidegen, ismeretlen emberről gép előtt ülve megállapítja, hogy "szeret nőnek öltözni vagy meleg", eszem megáll. Eszed annyi mint egy marék lepkének, biztos azért csókol meg mert annyira undorodik a nőktől, pff...
2014. márc. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:
71%
Ismerkedni, beszélgetni nem szoktál azzal akivel smacizol, ha ennyire nem érted miért áll így 53 éves korára, talán kérdezz rá, alap dolog az ilyen ismerkedésnél, majd a válaszából, reakciójából kiderül, hogy mi lehet.
2014. márc. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!