Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet nem ebbe a kategóriába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem ebbe a kategóriába kellene írnom, de melegek, ti miért vagytok ilyen önzők? Többi lent.

Figyelt kérdés
Leszbikus nő vagyok, inkább jobboldali politikai beállítottsággal, de sajnos idén nem érkeztem egyik szavazáson sem részt venni. Nagyon sok melegtől hallottam már, akik az MSZP-re szavaznak, csak azért, mert engedélyeznék a melegházasságot, meg nem tudom én még mit nem ígértek nekik. Nagyon nem értek egyet a baloldallal, ez gondolom érezhető. Azért tettem fel ezt a kérdést, mert az érdekel, hogy a melegek miért nem azt figyelik, hogy mindenkinek jó legyen? Tisztelet a kivételnek. És nem, nem csak a Fidesz lehet jó, megkérek mindenkit, hogy mellőzze a köpködést. Köszi.

2014. máj. 28. 10:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

A melegházasság a homoszexualitás kiszépítése. Persze, jó dolog ám a házasság egyenlősége, de ne felejtsük el, hogy a homoszexuálisok nem csak ebben a tekintetben vannak elnyomva.

Homoszexuális fiatalokat vernek meg, vagy ők maguk kísérelnek meg öngyilkosságot a nem-elfogadás miatt.

Ezek jóval súlyosabb problémák mint az, hogy nem tudnak megházasodni.


Egyébként Magyarországon egyik párt sem jó. Van szar meg kevésbé szar.

Én a jobb oldal nézeteivel egyáltalán nem értek egyet úgy általában, teljes egyenlőség csak bal oldali kormányzás alatt valósulhat meg.

Ez hülyeség szerintem, hogy a melegek önzőek ebben a tekintetben, azért valljuk be, ha évszázadokon keresztül elnyomják a jogaidat, akkor egy idő után pont leszarod, hogy a téged elnyomóknak mi a jobb.


A felszabadítás lényege az, hogy a két végletet egy szintre hozzuk, ami természetes, hogy valamilyen szinten hirtelen visszaesésnek tűnik annak, aki a jobbik végletben tengődik.

Hosszú távon azonban ez sokkal kellemesebb és kifizetődőbb.

2014. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

A szavazás lényeg az, hogy arra szavazz, aki majd a te érdekeidet fogja képviselni a Parlamentben, és a te életed könnyíti meg. Nekem nem arra kell szavaznom, aki a mucsajröcsögei Mari néninek jót tesz, mert arra majd szavaz a mucsajröcsögei Mari néni.

A Jobbik egyértelműen melegellenes, kiesett. A FIDESZ struccpolitikát folytat a kérdésben, kiesett. Maradt az MSZP meg az LMP, innentől kezdve mindenkinek el kell döntenie, beveszi még-e a gyomra az MSZP böszmeségeit. Az enyém már nem vette be, ezért szavaztam az LMP-re, de sokaknak még bevette.

Egyébként ez részben azért is van, mert sokan egyszerűen nem tudják, mi az a szavazás. Kérdeztem pár MSZP-s szavazót, miért nem az LMP-re szavaztak mondjuk, erre az volt a válasz, hogy hát az nem biztos, hogy bejut, hát, annak nincs túl sok esélye. Sokan azt hiszik, a szavazás arról szól, hogy el kell találni, ki kap több voksot, és emiatt inkább egy nagyobb pártra szavaznak egy olyan helyett, aki jobban képviselné az érdekeiket.

2014. máj. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Itt az ideje hogy kihaljon az emberiség.Ennyi homárt meg leszbit még nem hordott a hátán a föld.
2014. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Azt azért senki nem várhatja el, hogy saját magam ellen szavazzak :D

Ha a jobbik kerülne kormányra, akkor én mint leszbikus biztos kiköltözöm a barátaimhoz Kanadába, a párommal és szerintem rengeteg más emberrel együtt. Nesze neked kivándorlás :/

Pedig nagyon szeretem Magyarországot, a magyarokat, az anyanyelvem, más nem bírna rávenni, hogy itt hagyjak mindent. De ebben az esetben meglépném a kiköltözést, nem várnám meg, hogy tönkretegyék az életem.


Egyébként meg az LMP-re szavaztam, mert nekem ők a legszimpatikusabbak, és tudtommal egyik párt se ígért melegházasságot, ezt senki nem meri megtenni :D


20/L/L

2014. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem tartom magam önzőnek, amiért nem szavazok egy olyan pártra aki betegnek tart a leszbikusságom miatt, és másodrangúnak a nemem miatt. Nem tudom rémlik-e az a beszéd, amit vona gábor mondott el arról, hogy a nő ne legyen karrierista, legyen htb, minden nő szüljön egy gyereket, és sorolhatnám. Köszi, direktbe nem támogatom ezt. Egyébként nem érdekel a politika, nem voltam szavazni sem, de valóban a baloldalra szavaztam volna. Sőt, házasodni sem szeretnék, és gyereket sem, de ha egyszer a házasság mellett döntenék, akkor azt itthon szeretném, ahol élek, ahol születtem, nem Angliában, Hollandiában és egyéb számomra idegen országokban.
2014. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%

Hm, érdekes a kérdés, ahogy a válaszok is. Én is meleg vagyok, de a kérdezőhöz hasonlóan alapvetően jobboldali beállítottságúnak tartom magam, bár sajnos nincsen olyan párt, amely maradéktalanul megfelelne az elvárásaimnak.

Viszont én csak azért sosem tudnék vmelyik ballib pártra szavazni, mert a melegházassággal kampányol, én nem gondolom ezt a legfontosabb témának az ország szempontjából...

24/F

2014. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 ftf1983 ***** válasza:
81%
Nagyon szomorú azt látni, hogy meleg emberek képesek a neonáci jobbikot támogatni, azt a pártot, amelyik nyíltan kimondja, hogy a melegek, cigányok, zsidók, négerek, stb. nem emberek vagy csak másodrangúak és az ember fehér, heteró és keresztény... Nem a melegházasság a lényeg, hanem az, hogy alapvető emberi mivoltában senkit se különböztessenek meg semmilyen szempontból. És amúgy egy meleg barátom mondta, hogy ha a melegek ugyanannyi adót fizetnek, mint a heterók, akkor pontosan ugyanazok a jogok is illetik meg őket, és tökéletesen igaz! Hiszen ha minden állampolgárnak megegyeznek a kötelességei az állam felé, akkor az államnak kötelessége pontosan ugyanazokat a jogokat megadni minden embernek!!!
2014. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
77%

10:

Ugyanolyan sztereotípiákat írtál, mint a másik oldal, csak te azt írtad, hogy minden heteró párban van alkoholista, erőszakos apa. Minden meleg pedig természetesen jó, felkészült.


11:

"Homoszexuális fiatalokat vernek meg, vagy ők maguk kísérelnek meg öngyilkosságot a nem-elfogadás miatt. "

Ezek heteró emberekkel is megtörténnek. Mondjuk naponta nézem a híreket, olvasok, de sosem hallottam még olyat, hogy Magyarországon valakit ezért vertek volna meg.


"Ez hülyeség szerintem, hogy a melegek önzőek ebben a tekintetben, azért valljuk be, ha évszázadokon keresztül elnyomják a jogaidat, akkor egy idő után pont leszarod, hogy a téged elnyomóknak mi a jobb."

Nem baj ha a négerek, melegek, indiánok, cigányok, ázsiaiak, magyarok, nők, stb. önzőek, erőszakosak. El kell nézni nekik hiszen évszázadokon keresztül elnyomták őket. - Na ez a világ legnagyobb hülyesége. Mindenkit maximum annyi ideje nyomnak el, ahány éves ő maga. Ez a közösségtudat (ami megvan nemzetenként, etnikumonként, nemenként, stb.) túlburjánzása, ami sokszor pont hogy ellenségeskedéshez vezet.


16:

Így van. Egy melegnek sem annak kellene lennie a legfontosabb dolognak az életében, hogy meleg.

Férfi/nő, fiatal, diplomás, dolgozó, átlagjövedelmű, szeret olvasni, biciklista, sportol, stb-stb ÉS meleg.


Szóval ha egy párt bevezetné a melegházasságot, de közben minden másban ütközne a véleményetek és mondjuk tönkre tenné az országot a gazdasági intézkedéseivel, akkor rá szavaznál csak azért? Nem hiszem.

2014. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

A melegházassággal én melegként úgy vagyok, hogy főleg mikor MSZP felől ígérgetik ezt, hogy ezzel akarnak minket felvásárolni és igazából nem érdekli őket a melegek/leszbikusok jogai. Az nekem nem melegbarát párt amely az év 1 napján a melegfelvonuláson megjelennek és előadják a demokratákat, de a témáról az év többi napján egy szót sem szólnak.

Tudod kérdező mi az érdekes. Nézd meg, hogy nyugaton a jobboldali pártoknak milyen meleg és leszbikus politikusaik vannak és meg fogsz lepődni. A holland szélsőjobb meg az LMBT jogokat védi. Szóval ez ma már nem baloldali sajátosság.

A melegházasságnál azért komolyabb problémák is vannak nekünk. A házasság ráadásul a jogi lehetőségeken túl nem garantál semmit, ez ugyanúgy van heteróknál is. Így is sok a válás és a hosszú házasság titka hogy félrelép mindkét fél majd újraszeretik egymást, a többi csak rizsa.

2017. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
28%

Számomra a melegség és a jobb oldal nagyon nem fér össze.

Az ember miért támogat olyat, aki legszívesebben golyót röpítenének a fejükbe? Leszbikus nőként pedig többszörösen veszélyeztetett lennék.

Ha a jobbik kerülne hatalomra, tényleg bevezetnék a szingliadót meg minden ilyen hülyeséget, börtönbe záratnák azt a meleg párt, aki meg meri fogni egymás kezét és lesújtanának az ateistákra.


Márpedig én homoszexuális, nőnemű, karrierista és ateista személy vagyok, aki nem tűri el, ha elnyomják, mert ugyan akkora értékű ember vagyok, mint bárki más.


Ez közel sem a házasságról szól.

2017. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!