Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam? Ne mondjam? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam? Ne mondjam? Van megfelelő alkalom?

Figyelt kérdés

Édesapám már tudja... Az egész családom tudja... Egyedül édesanyám még csak nem is sejti, hogy meleg vagyok. Keresztény, istenfélő ember, aki a melegséget vagy divatnak, vagy démonoknak tartja. (régen a démonos dumát adta, viszont legutóbb amikor feljött a téma, azt mondta biztos csak így akarnak kitűnni a többi ember közül) Nem tudom, ha elmondanám neki, hogy fogadná. Persze ezt senki se tudhatja. Nagyon szeret, és sokkal jobb a kapcsolatunk mint egyes barátaim és a szülei közt. Mégis úgy érzem neki ez sok lenne, azonban már-már muszáj neki elmondanom.


Azon filózok már egy ideje, vajon akkor mondjam el neki amikor - köznapiasan - nagyon jó napja van, vagy amikor nagyon rossz... Mindkettő kifejletet elképzeltem már, és megmondom az őszintét, még ha az 1. tűnik is a legracionálisabbnak, belegondolva a 2.-nak is van értelme.


Személyesen vagy levélbe, talán úgy jobban ki tudom magam fejezni - mármint írásban -

Egyedül, vagy testvéreimmel - esetleg apámmal -

Otthon, vagy máshol


ilyen kérdések foglalkoztatnak, és a tökéletes alkalmat keresem, ami NINCS, de próbálom elérni a legközelebbit hozzá. A Válaszokat köszönöm előre is!



2014. júl. 22. 01:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben szerintem nincs jó vagy rossz pillanat, egyszerűen csak nem kéne tovább halogatni, te is megkönnyebbülnél

Sajnos bele sem tudom gondolni a helyzetedbe, sok szerencsét az elfogadással

Viszont ha keresztény, akkor elkell fogadnia mindenkit, megbocsátania stb duma:)

2014. júl. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp el akarod mondani neki?
2014. júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
nem kell tudni mindent
2014. júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kicsit zavar, hogy nem élhetek teljes életet otthon, már csak ő az egyedüli a házban aki nem tudja, és ez egy kicsit kiszúrás is vele szemben... Ha elmondom neki, meg fogja kérdezni, hogy ki tudja még? És a második az lesz, hogy mióta tudják. És kicsit könnyebb lenne azt mondani hogy pár hete minthogy, pár hónapja/éve
2014. júl. 22. 01:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha együtt laktok, és van barátod, akkor valóban ésszerű...de nem biztos, hogy könnyű lesz egy darabig...
2014. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írta, hogy jó viszonyban van az anyjával, ne írjatok már olyanokat, hogy ne mondja el neki. Valószínűleg kiakad majd, de utána (ha tényleg jó a kapcsolat közöttük), akkor ez el fog múlni.


Én inkább mondanám egy rossz napon, a jó napot nem érdemes elbszni, valószínűleg négyszemközt. De ismernem kéne édesanyádat ahhoz, hogy tényleg jó választ tudjak erre adni.

2014. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább akkor mondanám el neki, amikor jó napja van.


Hogy neked segítség-e, ha az Édesapád, vagy más családtag is jelen van, amikor először beszélsz vele erről, azt szerintem Te tudod legjobban megítélni.


Ha Anyukádnak rosszul esik, hogy ő tudta meg legutoljára a családból, akkor én a helyedben teljesen őszintén elmondanám neki, hogy miért.

2014. júl. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Elóbb utóbb kiderül.

És sosem fogja elfogadni....

2014. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg apudat, hogy puhítsa meg a terepet
2014. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!