Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 30 feletti nok! Tenyleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti nok! Tenyleg mindannyian keveredtetek mar valami leszbikus kalandba?

Figyelt kérdés

Akar csak egy csok akar valami tobb.

Csak azert irtam a 30+ mert akkora altalaban mar tul van az ember a legdurvabb torteneteken :D



2014. júl. 30. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem és nem is tervezem. A férfiak izgatnak, velük vannak még megvalósìtásra váró terveim :)
2014. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%

én 42 éves nő vagyok még mindig elég vonzónak tartanak azt hiszem az ilyenre mondják hogy milf :)

Velem még a középiskolában történt hogy a testnevelő tanárunk nő volt egyszer egy olyan nagy forró nyári napon én maradtam ott utóljára az osztályból ekkor a tanárnő megkért hogy szedjem össze az összes labdát majd vigyem be neki a szertárba rendesen kimelegtem felforrósodott a testem a kebleimnél pedig átizzadt a a vékony kis fehér póló így vissza is mentem a szertárba ahol a tanárnő ahogy meglátott szinte letepert hosszú percekig élveztük egymás forró testét és légy csókokkal kényeztettük egymást azon a nyáron még többször találkoztam a tanárnővel mert a faluban közel lakott hozzánk anyukámék meg még örültek is neki hogy tanárnő ennyire foglalkozik velem :)

2014. júl. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. júl. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Soha nem éreztem szexuális vonzalmat nők iránt.
2014. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és tudtommal a barátnőim se. Aki a pasikat szereti, ritkán keveredik leszbikus kalandba.....Sorry, nem akartam szétpukkasztani a szappanbuborékot, de a valódi élet nem amerikai film....

37 N

2014. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
én 18 éves vagyok de amikor egyetemista voltam sok lány barátnőmmel csókolóztunk bulikba meg úgy ott általában történtek dolgok de egyikőnk se leszbikus mindenkinek párja van stb. :) valaki azóta már házas is
2014. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, bocsánat 28-at akartam írni :D
2014. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Belekeveredni az ember hóvaiharba meg kocsmai verekedésbe szokott. Az ilyen kaland nem úgy szokott jönni, jé te ki vagy, hoppá beléd csúszott a nyelvem, bocsánatelnézést.
2014. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
en 18voltam de mar nem egyszer volt ra precedens :) es elveztem is...ugyhogy ezeknel jottem ra hogy bisex vagyok :)
2014. aug. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!