Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aki volt már meleg bárban....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már meleg bárban. Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Melyikben? Tényleg általában ugyanazok az emberek vannak lent?

2014. júl. 28. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Kapuváron.
2014. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Ezt nem értem, hogy: tényleg ugyanazok az emberek vannak lent?

Mint hol?

Én egyébként voltam már 3x is. És fura, mert annyira bem szeretem a parti-zenéket, de mégis sokkal szabadabbnak érzem magam ott, mint bármelyik heteró helyen. Kb mintha otthon lennék, csakhogy mostmég otthon sem lehetek önmagam. Szóval nekem eddig eléggé pozitív élményeim vannak, az emberek meg tök jó fejek!:)


L/L

2014. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Voltam már többen is, szerintem hangulatosak. Gondolom az ugyanolyan emberek alatt azt érted, hogy mindig ugyanazok menne le oda. Erre azt tudom mondani, hogy vannak onnan ismerőseim, meg ilyen haverfélék, de javarészt nem az ismerős arcok jellemzik a lent lévő társaságot. Pedig szoktam figyelni az embereket, de néha vannak csak ismerős arcok.

Voltam az Alter, Capella, Action és Coxx bárban, de ezek közül főleg az Alert ajánlom.

Kellemes emberek vannak, akik rámenősek is tudnak lenni, de ha szólsz nekik, akk nem lesz semmi bajod :D

Én jobban érzem ott magam mint egy heteró helyen és nem amiatt, mert meleg vagyok.


19 mf

2014. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,úgy értettem,ahogyan a 3# írja. Köszönöm a válaszaitokat. :) Egyszer most már csak ráveszem magam... :D
2014. júl. 29. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szombaton alterban leszek, találj meg :DD
2014. júl. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!