Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi srácok! Érdemes elnyomni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Érdemes elnyomni a vágyat? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor nézek meg mostanság srácokat is és elképzelem mekkora lehet nekik, hogy néz ki, stb. Milyen lenne együtt verni velük meg ilyenek. De vhogy nem akarom ezt. Már volt fiús kalandom és miután elmentem utáltam magamat:(

2014. okt. 13. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Mit tegyél? Ezret a négyes befutóra.

Most komolyan. Ha ennyi meleg kérdés van a fiataloktól,akkor van egy generàciónyi b_zi?

2014. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Élj aszerint, hogy tehetsz bármit, egészen addig, amíg ezzel másokat nem bántasz. Felteszem a srác magától ment bele a dologba és élvezte is, akkor meg miért vagy szomorú? Nem ártottál senkinek ezzel. Aki meg olyan sötét, hogy a homo- és biszexuális embereket a Pride menet ostoba majom résztvevői alapján ítéli el, az az említett állatok ketrecébe való, sőt, még oda sem, ők legalább képesek tanulni.
2014. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs sok kérdés csak talán te veszed észre a kérdéseket:) Amúgy meg sokkal több bi és meleg van, mint gondolnád. Csak nem mind olyan mint amit a felvonuláson látsz, hanem sok tök átlagos....


A kérdezőre reagálva. Hasonlóan vok én is. H vonz, de aztán gusztustalannak tartom, stb. Sajnos nehéz ez:( Elnyomni viszont nem érdemes.

2014. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ne utáld magad, nem lehet erről dönteni vagy megparancsolni,hogy nem tetszhet az azonos nem.Csak lehetnének elfogadóbbak az emberek ilyen téren, de szerintem ne szégyeldd magad :) 20/L
2014. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem kell elnyomnod a vágyaidat. Hidd el, nagyon sok hetero van olyan, aki a szex után szégyenli, hogy belement. Abban a pillanatban a vágy nagyobb úr bárminél. Utána meg nem mer belenézni a tükörbe. Ezeket nem merik bevallani maguknak sem, nemhogy másnak elmondják.
2014. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ne utáld magad ez csak a társadalom nyomása miat van. én nem nyomtam el és nem is bántammeg,sőt a második után már nem is "utáltam magam".

de pasit találni nehéz lesz.

2014. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok érdekel a dolog több fiús élményem is volt nem utálom magam de ahogy elélvezek máshogy gondolom lehet ha felizgulok akor jöhet minden de utána nem pl ha verem akkor sem gondolok csókra vagy párkapcsolatra viszont sex az jöhet persze titokban :) valamiért jobb a békesség vagy webcamon kiverni de ha elélvezek lépek :D 20/f
2014. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ne nyomd el nincs értelme én is biszex vagyok :S :D 16/F
2014. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még a kezdetek kezdetén sikerül is elnyomni, de később egyre jobban kialakul benned a vágy, és jobb a vágynak is engedelmeskedni...:P

Élj úgy, ahogyan neked tetszik és ne másokra hallgass ! :D

A mai világban már rengeteg meleg és biszex van...

2018. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!