Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavarna, ha 2 fiú az autójukba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha 2 fiú az autójukban megcsókolná egymást úgy, hogy aki éppen arra jár, az belát a szélvédőn?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 19:03
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
31%
Én homofób vagy nő létemre, nem titkolom. Nem is a zavarna a legmegfelelőbb szó erre. Ha hirtelen 2 férfi csókolózós látványa fogadna, kicsit elfogna az undor, de elfordítanám a fejem. Semmi közöm hozzá.
2014. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
7%
lehet lehánynám a szélvédőt
2014. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
86%
Mi ebben a zavaró?
2014. okt. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
8%
És mi van ha ezt a jelenetet a 7 éves Pistike látja? Másnap bemegy a suliba és lesmárolja a legjobb barátját Károlykát, mert előző nap azt látta, hogy 2 férfi is ezt csinálta, és akkor ez már biztos menő meg felnőttes és így a helyes?! Az összes ilyen homokzsákot tarkón lőném, aki nyilvános helyen enyeleg. A fartúrást és az egyéb hozzátartozó tevékenységeket hagyjátok a 4 fal közt.
2014. okt. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%

Én meleg vagyok, és engem zavarna. Ez annyira senkire nem tartozik, egy puszi vagy egy gyors szájra puszi még elmegy, de ti tudjatok.

Szerintem ez egy kicsit közönséges

2014. okt. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
10%
Kedves kérdező, az hogy a b..zik között rengeteg a fertőzött, nyílt titok, mint béna hegymászónak a lábtörés. Nézz csak utána a statisztikáknak ! Amúgy azért van, mert általában azokból lesznek a homárok, akik totál hülyék a nőkhöz, de a meleg lyukra szükségük van, és ezt egy másik ilyen sérült embertől kölcsönösen pikk-pakk megkapják. Nem magam találtam ezt ki, hanem egy ilyen félresiklott egy riportban saját maga mondta ezt. Aztán persze mennek tovább a következőre... Járhat szürésre, de akkor már mindegy, ha elkapta.. De ne vedd amúgy magadra:)))
2014. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
80%
Na de ki beszelt itt most HIV rol? Vagy barmilyen mas betegsegrol?! Heterok is ugyanugy megkapjak a nemi betegsegeket, de gondolom te tokeletes vagy :)
2014. okt. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
11%
persze elkaphatják, de azok a fránya számok a statisztikákban mást mutatnak ! Olvass kicsit az egész szörnyű járvány kialakulásáról! Amúgy én, heteró létemre simán elkaphatnák bármit, ha szabados szexuális életet élnék.. De viszont akkor nem is áltatnám magam, mint pl. a kérdező !
2014. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy zavarna, mit érdekel engem, hogy ki kivel csókolózik és hol... csókolózzon mindenki ott, ahol akar, és akivel akar...
2014. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
79%

dehogy zavarna


"szituáció" te megy vicc vagy, ne haragudj :D

2014. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!