Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de nem merem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de nem merem magam felvállalni. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz mindezt elfolytani, mellesleg már szeretnék egy fiút is magam mellé.

2014. dec. 9. 10:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, írhatsz privit ha szeretnél :) 20/f
2014. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el. Nem vagy bűnös. Úgy beszélsz, mint aki bűnös. Ez van. Akinek nem tetszik, nem tetszik. Aki magadért szeret és bír, az melletted marad, aki nem, akkor időben kiderül. Megspórolsz bár kört, ráadásul nem leszel lelkibeteg. A legnagyobb baj, ha elfojtani akarsz valamit, amit úgysem lehet. Te szívod meg előbb-utóbb. Mi a gáz? Olyan környezetben élsz, ami kevésbé elfogadó? Vagy önbizalomhiányod van? Magad előtt is rossz? Szerintem te már túl vagy ezen, csak másoktól félsz. Aki kötözködik, az kötözködik. Ha nem ez az ok, akkor más. Aki meg elfogad, szeret, annak ez nem téma, legfeljebb kissé megdöbben. Bár az is lehet, hogy nem. Lehet, hogy már régen tudják vagy sejtik, csak te gondolod, hogy nem. Írj bővebben, úgy könnyebb tanácsot adni.
2014. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Bence_ ***** válasza:
56%

Felvállalod és megadod magadnak az esélyt a boldogságra.

Folytatod az utat a becsavarodás felé.

2014. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
66%

De mi az hogy felvállalni? Miért kell világgá kürtölni? Miért kell olyannak tudni róla, aki nem akar?


Kiírnád facebookra? Elmondanád minden osztálytársadnak/munkatársadnak, az egész családodnak? Minek?

Lehet attól még barátod, szerelmed, szexelhetsz fiúkkal, ezzel semmi baj és ez így van rendjén.


Az lenne a tökéletes, ha senki nem bántaná a melegeket. Senkit nem ölnének meg vagy vernének meg azért mert meleg. Össze is házasodhatna a szerelmével ha akar. De ugyanakkor nem is kéne világgá kürtölniük és max. csak akkor tudnám meg valakiről hogy meleg, amikor megcsókolja a barátját, vagy ilyesmi.

2014. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Már hoztam fel melegekkel kapcsolatos témát, nagyon rossz véleménnyel vannak róluk. A családommal hasonló a helyzet. Kizárólag értelmiségi emberek vesznek körül, akik nem elfogadóak, csak az ő feljebb valóságuk számít, így mindenki megszakítaná velem a kapcsolatot, mert a barátaim és a családom körében ez szégyen. :/ Én is egyetemista vagyok, 19 éves, a családommal élek, ha ez kiderülne, még az egyetemet sem tudnám folytatni, mert nem támogatnának, a sajnos erőmből pedig nem tudnék mit kezdeni.
2014. dec. 9. 10:56
 6/34 A kérdező kommentje:
Már hoztam fel melegekkel kapcsolatos témát, nagyon rossz véleménnyel vannak róluk.
2014. dec. 9. 10:58
 7/34 A kérdező kommentje:
A barátaim előtt hoztam fel a témát, kimaradt a mondatból
2014. dec. 9. 11:00
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

De csak mert nem szeretik a melegeket, miért gondolod hogy téged nem fogadnának el?

1. Én sem szeretem a melegfelvonulást.

2. Nem szeretem ha meleg dolgokat látok magam körül (kézfogás, csók).

3. Sőt, úgy általában még talán azt is mondanám hogy a láthatóan meleg viselkedésű melegek irritálnak is.


De van két meleg csoporttársam is az egyetemen, akikkel jól kijövök. És tudom hogy ha lenne meleg gyerekem, akkor őt is elfogadnám.


Csak mert általánosságban nem kedvelem őket, az nem azt jelenti hogy mint egyéneket, ne kedvelhetnék egyet-egyet, vagy mint egyént, a fiamat se szeretném ha meleg lenne.

Szerintem a legtöbb ember nem úgy utálja a melegeket, ahogy azt te elképzeled, hanem inkább úgy nem kedveli őket, mint csoportot, ahogyan én. Téged szerintem elfogadnának.


21/F

2014. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Bence_ ***** válasza:
100%

11:03 jól írja.

Neked kell eldőntened, hogy mi a fontos neked.

Értelmiségi család aki nem tudja elfogadni, hogy valaki más :D

Ha nem úgy mászkál mint a parádén páran. Akkor az emberek,nagyrésze pont le fogja tojni. Emberek önzőek magukkal foglalkoznak. Nem veled. Egészséges társadalmunk meg úgy lesz ha mindenki felvállalja magát.

2014. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok: Ha tényleg ennyire gáz a családod véleménye, hogy megszakítanák a saját gyerekükkel a kapcsolatot, meg az egyetemet is abba kellene hagynod ez miatt, akkor tényleg rossz a helyzet. Kit érdekel, hogy értelmiségiek a szüleid, családod? Hogy jön ez ide? Annál durvább, hogy mégis így gondolkodnak. Ez nem a te hibád, hanem róluk mond el sokat. Végezd el az egyetemet, addig próbáld titokban tartani, ismerkedj, de ne nyíltan mutogasd magad a barátoddal. Persze lehet, hogy más módon is el tudnád végezni az iskolát és sokkal nehezebb lenne, ha kiborulna most minden. Koncentrálj a tanulásra, bírd ki ezt a pár évet, teremtsd meg magadnak a jövőt valamilyen szinten. Néha okosabb kivárni, mint büszkén fallal menni a falnak. Felháborító, hogy vannak szülők, akik így gondolkodnak. Már csak azért is végezd el a sulit az ő segítségükkel, ha már lelkileg nem tartanának ki melletted. Ami nem is biztos. Lehet, hogy tényleg változna a hozzáállásuk, ha a saját fiukról van szó. Mindenesetre ráérsz még közölni. Tanulj, bulizz. Élvezd az életet, majd az idő segít.
2014. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!