Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Leszbikus vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval..Még soha nem voltam lánnyal, de már több mint egy éve azt érzem, hogy ők érdekelnek. Már nagyon szeretném elmondani a családomnak, de nem tudom, hogy addig érdemes -e amíg nem volt bármiféle élményem ezzel kapcsolatban ami megerősítené a sejtésemet. Úgy érzem, hogy egyszerűbb lenne a párkeresés is, hisz tudnának tanácsot adni és segíteni ebben az egészben. Meg hát jól esne az is, ha nem folyton a pasikat keresgetnék nekem, mert már ez is elég frusztráló, de természetesen tudom, hogy csak jót akarnak.

Elég toleráns mindenki a családban ezzel kapcsolatban tudtommal, de nem tudom hogyan reagálnának, ha rólam lenne szó.

Nagyon nehéz ez..Próbáltam már az internetes társkeresést,ami nem nagyon vált be. Talán, ha meglátogatnék egy ilyen budapesti szórakozóhelyet akkor sikerrel járnék.

Megköszönném a válaszokat és bármiféle tanácsot ezzel kapcsolatban. És sajnálom, ha néhol kicsit zavaros az irományom, de nehéz volt ezt így leírnom.

19/L



2014. dec. 9. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először ismerd meg Magad, utána nyilatkozz a családodnak, vagy bárkinek - szerintem. Jogod van bármihez, ne siesd el a dolgot, úgyis alakul minden. Ez a Te életed, nem az Övék, nem kell megfelelned nekik! Még ne mondd el nekik...
2014. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Igazából ezt neked kell tudnod, én csak akkor mondanám el, ha már komoly kapcsolatom lenne.


Ajánlanék egy filmet, remélem tetszeni fog: Adéle élete 1-2. fejezet

2014. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez egy nagyon furcsa és összetett dolog, meg kell ismerned önmagad ebből a szempontból. Én sokáig nem értettem magam...nem tudtam, hogy most akkor a fiúkhoz vagy a lányokhoz vonzódom, hosszú folyamat volt mire kialakult ez az egész. ma már tudom, hogy elég bonyolultan működöm ilyen szempontból. Ugyanis engem pl szexuálisan szinte csak a nők érdekelnek, egyszerűen már tini korom óta ez van, a pasik nem izgatnak. Viszont érzelmileg csakis a férfiakhoz tudok kötődni, szerelmes eddig csak fiúkba voltam, és természetesen az a pasi akibe szerelmes vagyok, az szexuálisan is vonz, de csakis az. Képtelen vagyok egy pasival az érzelem mentes szexre, elég sok kudarcba fulladt próbálkozásom volt mire erre rájöttem...L/26
2014. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy,100%...
2014. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom hogy férfivel volt-e kapcsolatod, de lehet ki kéne próbálnod hogy milyen egy kapcsolat egy férfivel és milyen egy nővel. Mielőtt bárkinek elmondod ezt, szerintem tapasztalatot kéne szerezned mindenképp. Elhiszem hogy baromi nehéz.

25/F

2014. dec. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is így gondolom, hogy várni kéne egy komoly kapcsolatig. A kérdés már csak az, hogy hol találom meg azt a bizonyos személyt. Tapasztalatok a pesti, meleg szórakozóhelyekkel kapcsolatban? :)

2014. dec. 9. 12:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Férfival voltam már, és egyáltalán nem élveztem a dolgot. Nővel még nem.
2014. dec. 9. 12:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem sokat jelentene, de próbáld ki csak vágyból lánnyal. Az esetleg a testi orientáiódat megmutatná esetleg. Persze lehet, h lánnyal is csak akkor jönne öössze, ha társulna érzelem is hozzá.
2014. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy totál leszbikus nő nem jut el odáig, hogy lefeküdjön egy férfival, mert undorodik tőle. Az, hogy az az egy alkalom nem ment jól, valójában semmit sem jelent, hiába gondolsz bele sok mindent. Nem csoda, ha a csalódás miatt most egy időre eleged van a férfiakból egyébként. Ha leszbikus nem is, biszex lehetsz, bár számomra gyanús, hogy semmiféle érzelmi kötődést sem éreztél lány iránt.
2014. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

# 9/9 Időpont ma 13:50


Már miért undorodna a férfival való szextől egy leszbikus? Én meleg férfiként egyáltalán nem undorodok a nőkkel való szex gondolatától, egyszerűen csak nem vonz. De attól még nincs benne semmi undorító.

2014. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!