Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, összejönnétek valakivel, aki kinézetre teljesen úgy néz ki mint 1 fiú, de biológiailag lány?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 17:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Bi vok és simán! MUTI!
2014. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

Tuti nem.

Sem testileg, sem lelkileg nincsen szükségem csajokra, akik bohóckodnak

2014. dec. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azért én a transszexualitást nem nevezném bohóckodásnak..eleget szenved emiatt és hidd el, hogy nem ő akarta ezt így ;)
2014. dec. 25. 01:30
 14/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy meglehetősen különleges eset..dokumentum filmekben találkoztam már hasonlóval.

De szerintem a melegek 90%át-ez nem vonzza.

Csak ismételgetni tudom az előttem szólókat mivel a férfiak vonzanak ezért számomra fontos ,h minden téren maximálisan férfiról legyen szó ebbe a biológiai része is bele tartozik azaz ,h pénisszel rendelkezzen.

Viszont talán a leszbikus világban könnyebben labdába rúghat.

2014. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok transzfób és nem érdekel, ha pumpával kell felállítania a szerszámot, de ha még nem volt meg az alsó műtét, akk én nem valószínű, h járnék vele, bocsi...viszont, ha nem látszik, h csaj volt és megvolt a lenti műtét is, akk én nem fogom elutasítani, mert transz...az tök fogyatékos dolog szerintem. Nem tudom, h a kérdésedre sikerült e egy elfogadható választ adnom, de remélem, h igen. :)
2015. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem jönnék vele össze, mert nekem farok is kell, hogy meg tudjon dugni, ne csak én dugjam őt.
2015. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem mert a férfiakra gerjedek igazi férfias férfi állatokra és ebbe számomra a nemi szerve is beletartozik a farka amit hosszasan szeretek szopni ameddig a számban nem érzem a nedvét.
2015. márc. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen!
2015. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
94%
A szexualitás meglehetősen összetett téma. Ebben az esetben a testi nem és a lelki nem nem egyezik (de szép mondat!), vagyis egy női testbe született fiúról beszélünk. A vágyak egy más téma, ettől független, vagyis ő lehet heteroszexuális, bi- vagy homoszexuális, ahogyan az látszik az esetből. Ráadásul ezek a vágyak még időben és személyektől függően változhatnak is :)
2015. dec. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!