Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Drága melegek. Ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drága melegek. Ti szoktatok olyat csinálni, hogy beleültök egy kád meleg/forró vízbe (főleg ilyen hidegben, de amúgy is) és a párotok ölébe ültök (és esetleg szexeltek is)?

Figyelt kérdés

bárki írhat nemtől kortól, szexuális irányultságtól, vallástól, fajtól, stb... függetlenül


bármilyen véleményt szívesen olvasnék :D


válaszokat like-olom és köszi :D



DE!


a meleg-ellenes válaszokra nem fogok reagálni, viszont a beszólásokat/sértegetéseket jelenteni fogom és a piros lefele mutató kézre is kattintok

(elegem van már ebből az intoleranciából!)



hajrá melegek!



2014. dec. 30. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Van egy 15 éves haverom (én 27 vagyok) őt keményen meg szoktam dongázni, még a kádban is :P
2014. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Lehet minden "Drága melegek" kezdetű kérdést ugyanaz ír ki?

Amúgy szerintem mindenkinél van ilyen, ha elég fűtött a kapcsolat és elég erős a vonzalom a két ember közt. Mindegy hogy az egyiknek van melle, vagy nincs.

2014. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen nagy kádban fürdök aztán az ujjammal kényeztetem magam análisan. Ebben semmi extra nincs. Előtte iszok egy kis pezsgőt. Az alkoholtól és a forró fürdőtől teljesen ellazulok.
2014. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Én csak egyet nem értek!


Ez azt hiszem a 2.,de lehet a 3.ilyen kérdésed,és meg kell mondanom,oké hogy te egy toleráns ember vagy,de annyira nem,hogy megértsd,hogy amiket kérdezel hülyeségek!


Úgy teszel,mintha a melegek nem bújnának össze,nem romantikáznának!


Minek ezek a kérdések?


Ha ugyanolyan normálisnak gondolod,mint a heteroszexualitást,nem teszel fel kérdéseket,mert tudod,hogy köztük is van aki romantikusabb tipus,és csinál ilyet a párjával! :) Legyen szép napod! :)


20/L/L

2014. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Katolikus plébános ***** válasza:
79%
én heteró vagyok. Szoktunk ilyet csinálni,ebben semmi nagy kunszt nincs egy kis liqur ( fene tudja,hogy kell leírni) után már totál jól érezzük magunkat,ez nálunk heti max. 3 alkalommal fordul elő.
2014. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de olvasom a kérdéseket, és folyton ezt a "Drága melegek!"-et látom.

Nem értem miért teszel fel ilyen buta kérdéseket.

Engem ez kifejezetten zavar, nem tudom honnan vetted ezt a "hogyha a "normális párok" ezt csinálják, akkor vajon a melegek mit csinálhatnak?!" dolgot.

Elmondom neked, ez még megalázóbb, mert emberszám sem veszel.

Lehet, hogy meleg vagyok, de ember is, mint mindenki más!

2014. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

azért tettem fel kérdést, mert

1. még nem volt kapcsolatom

2. kíváncsi vok

3. érdekel, h ez milyen is lehet, h elképzeljem

4. amíg szenvedek mert magányos vok, addig is ez egy kis örömet nyújt, h mások boldogok, és jól megvannak

5. támogatom a melegeket


de akkor nem így fogom írni, bocsi


ne vegyétek magatokra, bocsi

amúgy a nagy meleg-ellenesség miatt is itt a gyak. kérd-en (és máshol is) gondoltam, h változtassak picit valamin


nem megalázni akartam, hanem tolrlanciára felhívni a figyelmet


ezért is rtam, h bárki írhat nemtől kortól, szexuális irányultságtól, vallástól, fajtól, stb... függetlenül



de bocsi ha vmi nem jól ment/ h roosszul fejeztem ki magam

bocsi


üdv,

25fm

2014. dec. 30. 12:53
 8/19 A kérdező kommentje:

amúgy eddig mindenki like-olva van

:D

2014. dec. 30. 12:54
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsátok már ezért! Nincs semmi baj azzal, hogy ő ilyenekre kíváncsi! Sőt szerintem még aranyos is, hogy ez érdekli őt!

Amúgy én szívesen eltölteném az időt egy közös fürdőzéssel a párommal, ha lenne! :D

2014. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
A barátomnál csak zuhanyzó van, de ott állva szoktunk néha izélni. Szopnu is szoktam.
2014. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!