Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, de főként melegek! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, de főként melegek! Ti hogy viszonyultok a húsvéthoz?

Figyelt kérdés

Én személy szerint utálom a húsvétot, locsolni se járok évek óta, vallásos sem vagyok. Egyszerűen nem bírom, hogy mindenki a nőkkel van elfoglalva. Úgy vagyok ezzel az "ünneppel", mint a nőnappal. A szűkebb családban is sokan kritizálnak, hogy legalább őket miért nem locsolom meg, de nem igazán érdekel a véleményük, szerintem az egész locsolósdi egy ódivatú szokás. Ti hogy vagytok ezzel?


21/F (meleg)



2015. ápr. 5. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi de nem értem,hogy a melegség hogy kapcsolódik ehhez.

Heteró férfiak közül is sokan úgy gondolkodnak a húsvétról mint te.

Noha én nő vagyok,de én sem szeretem a húsvétot. Nem is szoktam locsolókat beengedni :D Még a családnak sem engedem hogy meglocsoljon :D

Ne foglalkozz azzal aki kritizál emiatt,ha te nem akarod ünnepelni akkor nem ünnepled :)

2015. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ensam skog ***** válasza:
95%
Szívem szerint nem ünnepelnék semmilyen ünnepet még a szülinapom sem mert feleslegesnek tartom. Nem funkcionális számomra. Csupán a család miatt kell ezeket megejtenem. 24f (hetero)
2015. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
#2-es! Te nem vagy véletlenül Jehova tanúja?
2015. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

csak a kaja jó, mint az ünnepeknél általában. :D

engem a mostani partnerem megakar locsolni (mert ő az aktív) de én kiröhögtem és mondtam, h ne idegesítsen már fel :D

és szerintem is eléggé mainstream...

19fm

2015. ápr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ensam skog ***** válasza:
100%
Abszolút nem vagyok Jehova. A buddhizmust tanulmányoztam egy ideig.
2015. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Béla211 ***** válasza:
100%

Ha már szeretkeztek húsvétkor azt lehet locsolásnak venni:D Amúgy én sem szeretem a húsvétot.És nem szoktam senkit meglocsolni.Kb 12 éves voltam mikor azt mondtam én nem megyek többet.

f/M29

2015. ápr. 6. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én semmilyen ünnepet nem tartok.Igaz,hogy hittel élek,de pl húsvétkor is fontosabb számomra az emberiségért való ima,mint bármi más.

Az emberek képmutatók,és szánalmasak...

2015. ápr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a rokonokat szoktam meglocsolni húsvétkor, ami számomra inkább csak nyűg és kötelesség. De ha lenne barátom, akkor tökre örülnék, ha meg akarna engem locsolni. ^^

(persze nem kölnivel, max. vízzel)

20 f/m

2016. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lassan ismét aktuálissá válik ez a kérdés.
2016. márc. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ha belegondolsz, a hagyományok szerint is ez kevésbé a "nőkről szól". Mármint, a legtöbb nőismerősöm nem igazán szereti a húsvétot, de anyukám meg pl. konkrétan menekül otthonról. Gondolj bele: távoli rokonok, meg random emberek, akiket egész évben máskor sosem látni, eljönnek, hogy mindenféle büdös kölnivel összefújjanak, aztán pénzt is kapnak érte, mert ugye "nem illik" üres kézzel hazaküldeni az illetőt.

Kevés lánnyal találkoztam még, aki ezt kifejezetten szereti. :D

Amúgy megértem amit írsz. Férfiak napját, apák napját... stb. nem nagyon ünneplik nálunk. A Valentin nap is inkább a nőkről szól. Talán általánosságban jobban jellemzőek a nők szeretetnyelvére az ajándékok, a figyelmesség... stb.

Úgy önmagában nincs is ezzel semmi gond. :)

Én úgy vagyok vele, hogy hogyha lesz barátom, legalább egy nőnappal kevesebb, amire "elvárás" az ajándék.

Szóval nem csak a húsvéthoz, de a többi ünnephez is fenntartásokkal viszonyulok. Nem vagyok kifejezetten hagyománytisztelő, és szerintem nem feltétlenül kell különleges nap, hogy figyelmesek legyünk egy másik emberrel. :)


21/F/M

2016. márc. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!