Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális dolog a haveromal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog a haveromal a barátság extrákal?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk melegek barátok vagyunk és van mind kettönknek lányokal kialakuloban valami. De az normális ha a haveromal kicsit több van köztünk barátságnál? Mármint barátság extrákal Néha ágyba bújunk egymásal de csak úgy és természetesen óvszerel és nem vagyunk melegek .

2015. ápr. 18. 12:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hogy nem vagytok melegek?
2015. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Google: biszexualitás
2015. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Isteem.....attol még h az RTL clubbon ment 1 az életben ez a film miért beszél róla mindenki és miért találnak ki ilyen b-zi kérdéseket??régebben mikor én láttam senkisem vilt ennyire felszines -.-
2015. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez olyan mintha azt mondanád hogy nem vagy homofób, utálod a buz*kat:)
2015. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
ha a barátságotokat nem rontja el sztem nyugodtan :D attól még nem lesztek melegek, de azt se állítsd hogy full heterok vagytok mind2en :P meg a csajokat kíméljétek meg attól hogy miután összejön vmeikőtöknek, folytatjátok ezt a viszonyt
2015. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem melegek vagytok, akkor bik
2015. ápr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Miért természetes köztetek az ovszer? Nem esnétek teherbe!
2015. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 veteran1978 ***** válasza:
73%

" barátság extrákal Néha ágyba bújunk egymásal de csak úgy és természetesen óvszerel és nem vagyunk melegek ."

Nem vagytok melegek,de néha ágyba bujtok egymással!!!!!

Kicsit ellentmondásos állítás!

2015. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Öszinte leszek úgy indult hohgy mind a ketten régen kiakartuk probálni milyen férfival és az történt hogy egymásal probáltuk ki az első alkalom csak az aktív félnek volt kellemes az az neki én passziv voltam és az első kellemetlen volt de később már élveztem ,azóta többször is megtörtént de szoktunk közösen csajozni és nem vonzodunk egymáshoz ezt úgy fajta vágy csillapitásként fogjuk fel mert nincs egyikünknek sem csaja a masztit pedig már unjuk prostikhoz kárni pedig szégyen anyagilag is megviselne és nem akarunk betegségeket elkapni. Most lehet támadni hogy milyen bolondok vagyunk meg b*zik meg ilyenek de én legalábbis nem veszem észre hogy vonzanának a férfiak.
2015. ápr. 18. 13:06
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz nem normális, ha valamelyikőtök talál mást, és féltékenyek lesztek a barátotokra. Mikor már nemcsak a barátság, hanem a szerelem is közbelép.
2015. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!