Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Normális dolog a haveromal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog a haveromal a barátság extrákal?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk melegek barátok vagyunk és van mind kettönknek lányokal kialakuloban valami. De az normális ha a haveromal kicsit több van köztünk barátságnál? Mármint barátság extrákal Néha ágyba bújunk egymásal de csak úgy és természetesen óvszerel és nem vagyunk melegek .

2015. ápr. 18. 12:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Olyan emberrel nem tudsz szexuális viszonyt folytatni ,akihez nem vonzódsz.
2015. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy formája a biszexualitásnak.

Egyébként neked jót tesz a haverodnak is a többiek véleményére meg ne adj.Itt úgysem fognak normálisan reagálni.

2015. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
normális és szexeljetek sokat
2015. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak nekem is lenne ilyen haverom :P :(
2015. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem lett volna ilyen haverom!

Azért szerintem gondold át ezt a: "nem vagyunk melegek" dumát. És a helyetekben azon is elgondolkoznék, hogy szükségetek van-e egyáltalán csajokra.

Ahogy én látom elég jól elvagytok ti egymással csajok nélkül is.

De ebben az ég világon nincs semmi rossz. Ha bejöttök egymásnak: hajrá. (És egyébként nagyon helyes, hogy védekeztek.)


És nagyon sok boldogságot nektek.


Egy meleg.

2015. máj. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
2015-04-18 12:30-as és az előttem levő válaszolóval értek egyet. Ha jól esik, hát egészségetekre. Bár az én haverommal is lehetne ilyet néha-néha csinálni. :)
2016. febr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
68%

persze, tizenévesen ez teljesen normális. sokaknak van egy amolyan legjobb haverja, akivel nem nagyon vannak határok, de attól még mindkettőnek van bnője, csajozik stb.

úgyh nem vagytok melegek, ez heteró fiúk közt is oké.

2016. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
90%
szerintem király, csak legyen tisztázva mindkettőtök számára,hogy mi ez!
2016. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
hát mi? most írta. barátság extrákkal. sztem nagyon tuti dolog, nekem is voltak ilyenek és nagyon kedves emlékek.
2016. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rossz nincs ebben, ha ezzel jól meg vagytok, akkor is kaptok egy csomó új élményt, megélhetitek azt a sok új élményt, amiről mások (én is) álmodnak. Hidd el, nagyon sokan szeretnék ezt a "legjobb barátom - kis extrákkal" felállást, --- de a társadalmi konvenciók, meg a vallás, meg a "mit szólnak, ha kitudódik" dolgok féken tartják az álmok, vágyak megvalósítását. Szerintem, ha egymás mellett tudtok csajozni, akkor akár egy életen át LEGYETEK NAGYON BOLDOGOK! És igenis büszkék, hogy nektek ez sikerült!

De jó volna, ha nekem is volna egy ilyen jó haverom, olyan 30-45 között itt Pesten - szerintetek hogyan kezdjek hozzá? :)

2016. okt. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!