Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen jöttetek rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen jöttetek rá hogy melegek, leszbikusok, biszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés
Könnyen elfogadtátok?Van aki azóta sem lépett kapcsolatba azonos neművel?Nem érzitek,hogy a természet kibabrált veletek kicsit és nem vágyódtok arra hogy heterók legyetek?

2015. ápr. 23. 21:26
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
A kérdésre/kérdésekre válaszoljatok!
2015. ápr. 23. 21:29
 2/31 anonim ***** válasza:
94%

19-20 kb.

Nem

2015. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
95%
15 évesen. Kapcsolatba léptem velük de még nem találtam meg az igazit. Nem nem vágyom arra hogy heteró legyek beletörődtem. :)
2015. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

13 :) Igen, könnyen és gyorsan elfogadtam, habár eleinte nehéz volt,de nem vagyok hülye, hogy emiatt kikészítsem magam hosszútávon. Már voltam fiúval, egy éve kapcsolatban élek. Nem igazán érzem magam elcseszettnek, hisz sok téren többet tudok felmutatni, mint a legtöbb korombeli, akik nem foglalkoznak semmivel, hanyagok és primitíven viselkednek, tönkreteszik magukat. :D Persze egy kis lazulás sosem árt, de nem szabad végletekbe esni. Egyébként a családom teljes mértékben elfogad és támogat bennünket, a sulimban is, részben pletyka szinten, de nagyrészt megerősített forrásokból tudják rólam, ami nem teljesen akaratlagos volt, de nincs belőle baj, ott is szeretnek szerencsére :) Szerintem ha ügyesen csinálod, ez egyáltalán nem hátrány az életben! Hajrá :)

17/F

2015. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Ja, és nem! Semmi pénzért nem lennék heteró! :D Ez vagyok én, nem vagyok büszke a melegségemre, de én ilyen vagyok, és engem így szeretnek :) Nem akarok ezen változtatni. Van sok dolog, amin változtatnék magamon, de ez pont nem az :) Egyébként még sokan a páromról és rólam is tudnak, hisz 1-1 fb képről egyből levágja az ember, hogy mi a szitu :D Örülök, hogy szabadon beszélhetek erről sok emberrel.
2015. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
66%
Már 8 évesen tudtam hogy defektes vagyok :-) de nem zavar. Voltam már fiúval és csudi joooooo volt
2015. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%
Gyerek koromban tudtam meg,valami nem stimmel velem,talan 10-12 eves lehettem.Tizen evvel ezelott nehezen fogadtam el magam de sikerult szerencsemre.Nem banom az vagyok aki vagyok,a barataim csaladtagjaim mind elfogadtak,nincs problemam a melgseggel.
2015. ápr. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
11 evesen (13 vok)... Eleinte biszexnek vallottam magamat es aztan eszmeltem Ra AZ igazságra...Pasit nem sikerult találnom, de hat ez nem olyan könnyű... Az utolso kerdes nehez...nem szeretnek megváltozni, tovabbra is a fiukhoz, azaz az azonos nemhez akarnék vonzódni...viszont ugyanolyan elfogadottnak lenni persze h szeretnék
2015. ápr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
96%
15 lehettem kb, amikor beismertem magamnak és nagyon nehezen fogadtam el, de ennek már lassan 10 éve, úgyhogy mostanra teljesen megbékültem vele, sőt megtanultam a jó oldalát nézni. Ad1: undorodom a női testtől, ergó miért vágynék arra, hogy ehhez vonzódjak? Ad2: nagyon szeretem a barátomat (és ő is engem), úgyhogy örülök, hogy így alakultak a dolgok :)
2015. ápr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
19 utáltam, szörnyű volt, most sem vagyok vele annyira megbarátkozva. Szeretnék hetero lenni
2015. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!