Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok és biszexuálisok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok és biszexuálisok! Facebookon meg szoktátok adni, az érdeklődésnél, hogy nők; nők és férfiak vagy nem üresen hagyjátok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
alapból hülyeségnek tartom ezt facebookon de gondolom mindenki beírja azt ami után érdeklődik..
2013. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Idáig nem jutottam el.
2013. nov. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Üresen hagyom. :)
2013. nov. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

üresen hagyom

és a családi állapotot is

2013. nov. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok.Furcsa mert érdeklődésnél férfiak vannak írva,de közben meg kapcsolatban lánnyal.
2013. nov. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Mivel nem használom a Fbt ismerkedésre, nem is töltöm ezt ki. :)
2013. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem be van jelölve, hogy érdeklődés: nők. És a barátnőm is rendes kapcsolatként van fent. Mindenki tudja, hogy mi a helyzet, ezért nincs mit titkolnom. Meg azt azért hozzáteszem, hogy van facebookon, kb 200 ismerősöm, de velük tényleg ismerjük egymást, és jóban vagyunk. Tehát nem jelölök vissza csak úgy alapon.
2013. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy van kint, hogy csak én lássam, de egyszer lehet hogy kiteszem nyilvánosba..

17/L/bisz

2016. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!