Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg fiúknak tényleg csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg fiúknak tényleg csak a farok számít? Meg hogy azonnal szex legyen?

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni, de már most az elején kezdem feladni.

Ez tényleg ennyire általános dolog hogy mindenki a szexre hajt, az ember pedig nem is érdekli?



2015. máj. 1. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
nem csak a farok es a popsi kell nekik tisztelet a kivetelnek
2015. máj. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában a neten csak dugásra hajtanak.
2015. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek. :)Én például aszex vagyok(szex terén), így szinte le is mondtam egy kapcsolatról... x'D Planetrómeón is 90% ban ottvan hogy szexkapcsolatot keres xDDD
2015. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De neten kívűl meg nem tudom hogyan ismerkedhetnék :(
2015. máj. 1. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én kifejezetten romantikus srác vagyok, nekem a szex már csak az utolsó dolog.
2015. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak igen, de azért vannak kivételek. Én speciel barátkozni és randizni szeretnék. Fél év alatt nem sok sikerrel mondjuk... 19/F
2015. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a szexrandiból találtam minden normális srácot...

A simogatás, ölelés, mind tök jó. Észrevettem, hogy sokan váygnak rá és ezt ha megkapják tud vmi normális dolog alakulni de sajna ez tényleg szexel indul....

2015. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Melegként válaszolok: Nem fontos hogy azonnal legyen szex, viszont nem rossz hogy ha van. Eddig sosem úgy ismerkedtem, hogy a szex elsődleges szempont, mert egyébként tényleg nem ennek kéne a legfontosabbnak lennie. Viszont ha pl. párkapcsolatot akarok egy másik férfival nem fogom húzni az időt azzal hogy mindent megtudjak róla, amikor pedig szexre kerülne a sor meg kiderül hogy a szex elviselhetetlenül szar vele akkor ez csak felesleges időpazarlás volt. A mostani párommal a második randin már szexeltünk és azóta is együtt vagyunk (5 év) és valahogy ez még mindig működik. A szex még mindig olyan jó mint aznap amikor először feküdtem le vele. 23/f
2015. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg képtelenség "szex" nélkül ismerkedni. Jó lenne olyannal dumálni, aki nem rögtön dugni akar. De ennek esélye 0%.
2015. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem számít. Én inkább aktív vagyok, és ha azt akarja hogy passzív legyek, akkor nekem elengedhetetlenül fontos hogy NE legyen vastag.


Egyébként én is romantikus vagyok. Most nincs párom, de nem is keresek alkalmi partnert, csak barátkozok-ismerkedek.

25/f

2015. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!