Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tanult már valaki papnevelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanult már valaki papnevelő intézetben? Ott milyen arányban vannak melegek? Tudják titkolni vagy kiderül róluk? Azok is írhatnak, akik nem tanultak ott, de ismernek onnan valakit. Csak igaz történeteket várok.

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Én fiú középsuliba jártam, műszakiba lány létemre. Koleszos osztálytársaim közül tudom, hogy kettő gerjedt egymásra, volt, hogy többen is kiköltöztek a szobájukból és 4 évből 3 évig csak ketten voltak a 4 ágyasba, mert senki nem akart velük összekerülni. A koleszba volt kb. 1000 fiú... kb, ennyi meleg. 1000/1 vagy 2
2015. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó lehetett nekik, hogy csak ketten voltak egy szobában, így azt csináltak amit csak akartak és jót röhögtek a többieken,hogy mindenkit elüldöztek a szobájukból, na így kell ezt csinálni, többet ésszel mint erővel, azaz többet homoszexszel mint heteroval :-)
2015. máj. 5. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiú suliba jártam, ott elég sok meleg volt
2015. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Én a gimi első két évében katolikus fiú gimibe jártam. A koleszosok rendszeresen mesélték, hogy milyen jól érzik egymást esténként. De a bejárósok között is lettek nagyon jó és bensőséges barátok. Persze, ezen srácok nagy része ma már kőheteró.
2015. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
az én exem papnak tanult eredetileg, de aztán kicsapták, amikor naivan megmondta a tanárának, hogy vannak homoszex érzései (de akkor még nem volt fiúval, csak érzései voltak). ő mondta, hogy a katolikus papok 60-70% meleg. és pont azért mennek papnak, mert menekülnek az érzéseik elől. aki papnak megy, az "legálisan" lehet nőtlen és nem kell magyarázkodnia, hogy miért nincs felesége (mert meleg, azért). szóval ez ilyen vallási fanatizmus. attól még nem lesznek heterok, hogy papnak mennek, csak lelki nyomorékok.
2015. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos én bi vagyok és 4 meleg pap tanulót is ismerek... Sőt van egy srác akit szintén ismerek. 18 éves és pap akart lenni...
2015. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!