Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyan létezhet, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezhet, hogy egy férfi nem tudja magáról, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Soha nem volt semmilyen sikerem a lányoknál/nőknél, ellenben már több meleg férfi is összejött volna velem. Ennek ellenére én úgy érzem, hogy barátnőt szeretnék, azonban a lányok képtelenek rám férfiként tekinteni! Mi állhat ennek a hátterében, létezik ilyen, hogy valaki úgy meleg, hogy nem tud róla?

2015. máj. 14. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem létezik ilyen.
2015. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Max olyan van aki maga elol is probalja leplezni de szerintem te nem vagy az ezalapjan
2015. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Az általad leírtak alapján te szerintem nem vagy meleg. De létezhet olyan, hogy valaki annyira elfojtja, hogy "nem tudja" magáról.
2015. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Olyan letezhet, hogy nem tud rola, hiszen ha a csapbol is heteroszexualitas folyik, lehet eszebe sem jut... persze sok ido utan ez felszinre torhet


de amit leirtal, az badarsag.. olyan, mi tha azt irnad, hogy mindenki tudja, hogy meleg vagy, csak te nem:D na ilyen nincs:D

2015. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annak mi lehet az oka, hogy soha egy csókot sem tudtam egy nőnél sem elérni?
2015. máj. 14. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerencsetlen vagy:D
2015. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor több meleg is rámizgult már, ellenben egy nő sem...
2015. máj. 14. 21:38
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Cukifiu vagy:D


figyelj, heteroszexualis ferfikent ra tudok izgulni egy dekorativ leszbikusra..

ugyanigy egy meleg sracnak is megtetszhetsz ugy, hogy nem vagy meleg


ismetlem: olyan nincs, hogy mindenki tudja rajtad kivul!

2015. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

szerintem van olyan, hogy egyszerűen nem érdekli a szex, a szexualitás-nemiség,egyszerűen nem foglalkozik ilyen dolgokkal!

pl nem vágyik érintésre,ölelésre,semmilyen testi kontaktra...viszont,amint valakivel sikerül közel kerülni,rájöhet,h vonzódik!(akár férfi férfihoz,nő nőhöz)

2015. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Olyan, van, hogy nem akarja elfogadni magát, és ettől az a tévképpzete, hogy heteró. De ez sem mehet túlsokáig.
2015. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!