Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan értessem meg a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a meleg barátommal, hogy nem akarok képet küldeni a hátsómról neki?

Figyelt kérdés
ő skypeon elküldte a csupasz valagát nekem. ki a franc kérte azt nem tudom.... erre azzal jön hogy én már láttam az övét, akkor ő is látni akarja az enyémet. mondom nem, de erre erősködik. inkább elismertem neki hogy neki jobb a hátsója mint az enyém. nem akarom neki mutogatni a fenekemet. de erőskodik továbbra is hogy, jaaaaj de ez nem igazságos, mert én már láttam az övét...
2015. máj. 15. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Jobb, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot, mert zaklatni fog!
2015. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján te nem vagy az. Vagy csak nem érdekel olyan értelemben. De úgy látom, te őt érdekled, érdekelnéd.

Mond meg neki, hogy vagy abba fejezi, vagy innentől kezdve ne számítson a barátságodra. Ha van esze, akkor elfogadja és inkább a barátod marad. Ha nincs, akkor neked sem kell sajnálni a barátságot vele.

2015. máj. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen én nem vagyok meleg.
2015. máj. 15. 16:32
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
letiltani
2015. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Probald meg leirni neki szepen h te hetero vagy es nm kuldessz kepet neki magadrol, ha masodszorra sem erti hagyd a fenebe. Ez felelmetes. Kepzeld csak mi lenne ha elkapna, ez nem jatek! Mondd neki h huzzon a francba :D
2015. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem kéne ferdehajlamúakkal haverkodni. És ha nem küldesz, mi lesz? Szépen megszakítod vele a kapcsolatot és kész.
2015. máj. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
elmondtam neki,és megértette. köszi a válaszokat. amúgy meg kedvelem, mert az egyik legjob barátom, ésnem akarom elveszíteni., csak az ilyen baromságai kiakasztanak.
2015. máj. 15. 23:02
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
hát azért vigyázz vele, tartsd meg a távolságot :)
2015. máj. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
vagy küldhettél volna egy kamu képet :D
2015. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Én meleg vagyok, de szerintem hosszú távon egyikőtöknek sem lesz egészséges az a baráti kapcsolat.
2015. máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!