Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem akarok meleg lenni! Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok meleg lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, mindidáig saját magam előtt sem vallottam be hogy valami nem stimmel.

Nem mesélem el életem történetét, a lényeg az, hogy 23 évesen, 6 évnyi heteroszexuális kapcsolat után villant be az agyamba, hogy miért voltam egész életemben boldogtalan. mindig éreztem ürességet de nem tudtam hogy miért.most már tudom. és kikészít


tök normális lányos lány vagyok, miért történik ez velem?

Mit csináljak, nem akarok leszbikus lenni, kiráz a hideg attól hogy homoszexuális vagyok!



2014. jún. 30. 08:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%
Feküdj be egy hűtőládába!
2014. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem hinném hogy ha így irtózol a gondolattól is, meleg vagy.
2014. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
félreértetek. simán el tudom magam képzelni nővel csak a tudat hogy k.öcsög vagyok kinyír
2014. jún. 30. 08:18
 4/22 egybaba ***** válasza:
74%

Kedvesem a -köcsög- kifejezés a börtönben született, ahol az agresszív bűnözők közösen megerőszakolnak egy tőlük gyengébb rabot. Őt nevezték megalázóan ennek. Részemről a köcsög egy bűncselekmény áldozata, és nem egy a párjába szerelmes valaki. A brutális bűnözők sexuális élete pedig nem kellene hogy befolyásolják a normális gondolkodásmódot. A boldogtalanságod pedig a nem megfelelő párválasztás is lehet. Találhatsz magadnak megfelelő párt. Ne görcsölj. Azt keresd kivel érzed jól magad, és kivel vagy szívesen együtt a sexben. Ha nem begörcsölve önútálattal élsz , és keresed a párod sokkal jobb esélyeid lesznek a párválasztásban és a boldog kiegyensúlyozott sexuális életben. (és persze fantázálhatsz és masztizhatsz jókat - mert a fantáziálós masztinak épp ez a léynege, hogy kiélhetjük azt is amit egybként nem)

Sok boldogságot - pusz

2014. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
Már miért lennél az?Normális ember nem fog emiatt utálni.
2014. jún. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fogadd el, hogy az vagy! Nincsen ezzel semmi baj. Gyereked is lehet, szerető párod, akkor meg mi az, ami hiányozhat? Ha el tudod fogadni magad, akkor nagyon boldog élet áll előtted! :) Én szurkolok, hogy sikerüljön!
2014. jún. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
Áttól, hogy ott motoszkál benned a dolog, hogy te meleg vagy még nem kell tényleg így megnyilvánulnod, hogy meleg vagy. Ahogyan amikor az ember haragszik valakire, és azt mondja megtudná ölni attól még nagyon ritka az ilyen jellegű gyilkosság, ahhoz képest milyen sokan élnének vele ha tehetnék. Nyugodtan legyen heteró kapcsolatod és ha elősejlik benned a leszbikánus gondolat mosolyogd meg. :) Nem vagyunk állatok, hogy a vágyaink, ösztöneink uralkodjanak rajtunk. Azért történik ez veled, hogy próbára tétess, és bizonyítsd, hogy rendíthetettlen vagy. Persze tudom, hogy a legtöbb ember túl kényelmes ahhoz, hogy uralkodjon magán, és inkább odaadja magát az érzéseinek. :P
2014. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj.. Nem vagy köcsög. :)

Csak még nem találtál rá arr akivel boldog vagy.



24F

2014. jún. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
#7: Igen, legyen heteró kapcsolatban, nyomja el a vágyait. Tökéletes megoldás egy örökre boldogtalan élethez.
2014. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%
Maradj hetero valahogy!
2014. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!