Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kizaro tenyezo nalatok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizaro tenyezo nalatok, ha a partneretek nem szereti az analis szexet?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy komolyabb kapcsolatban vagytok. Nem rossz az, ha az egyik fel akarja, a masik nem? Mukodhet a dolog?

En nagyon undorodom ettol, nem is probaltam, pedig meleg vagyok. Ennek szerintem inkabb valamilyen psziches okai lehetnek. Nem szeretnem, ha masok elmelyednenek bennem, de azt sem, ha en melyedhetnek el benne. Felek, hogy igy kevesebb eselyem van masoknal.


2015. máj. 17. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Mivel melegeknél ez az egyetlen behatolási mód van, így gondolom eléggé behatárolja a szexuális tevékenységetek. Kimerül orálban?
2015. máj. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

én bi vagyok, de nálam sem igazán nyerő a dugás, inkább az orál vagy egy jo kis nyali fali!

egyébként kedves kérdező te mit szeretsz?

2015. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Látens B**i
2015. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Az oralban kimerul a dolog.
2015. máj. 17. 14:41
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok meleg de azt olvastam, hogy sok meleg egyáltalán nem akar anált semmilyen formában, szóval szerintem így is van esélyed.
2015. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Én kb 16 éves koromig undorodtam az anális szextől,

most 19 éves koromba már egyáltalán nem, és izgat

2015. máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2015. máj. 17. 16:58
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy kizárt tényező... ismerkedj nyugodtan, embere válogatja ki mit szeret.
2015. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az anális szex fontos. De ez nem olyan, amit napi 6 x lehetne csinálni, nem úgy mint az orált.


Nem kizáró ok, nálam az lenne, mert nekem szükségem van arra, hogy így kényeztethessem a partnerem.

2015. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

Amikor 19 évesen elkezdtem ismerkedni, tudtam, hogy soha nem akarok análisan szexelni. Közben volt egy fiúm, akivel egyszer mégis bele mentem...akkor rájöttem, hogy ezt én nem akarom soha többet.

Aztán neten megismerkedtem egy sráccal, aki szintén nem rajongott az análért, immár 3 éve vagyunk együtt.

Időként szoktam a popija környékén játszadozni, de mikor mondja, hogy elég vagy fáj, akkor abbahagyom...

Szóval szerintem az "égiek" előbb-utóbb fognak olyan személyt melléd tenni, akivel teljesen kiegészítitek egymást.

2015. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!