Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kizaro tenyezo nalatok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizaro tenyezo nalatok, ha a partneretek nem szereti az analis szexet?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel, hogy komolyabb kapcsolatban vagytok. Nem rossz az, ha az egyik fel akarja, a masik nem? Mukodhet a dolog?

En nagyon undorodom ettol, nem is probaltam, pedig meleg vagyok. Ennek szerintem inkabb valamilyen psziches okai lehetnek. Nem szeretnem, ha masok elmelyednenek bennem, de azt sem, ha en melyedhetnek el benne. Felek, hogy igy kevesebb eselyem van masoknal.


2015. máj. 17. 14:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
én sem vagyok a híve egyáltalán, de bevállalom, ha akarja a másik fél, de egyébként nem izgat, inkább csak az orál.
2015. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%
bocsánat, hogy írok, pedig nem vagyok homoszexuális, de én úgy tudom (lehet, hogy tévesen, akkor cáfoljatok meg) hogy a végbélnyílás egyszerűen nem arra van kitalálva. Persze, hébe-hóba nem lesz belőle baj, viszont a rendszeres anális szex eléggé meggyengíti a záróizmokat ami később kellemetlen széklettartási rendellenességeket okozhat. Ezért én azt mondom, hogy érdemes inkább az orált előnyben részesíteni, ha ez megoldható a kapcsolatban.
2015. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

ha beszélsz angolul ajánlom figyelmedbe ezt a videót! https://www.youtube.com/watch?v=-XWLAUqMG3U

a srác "side" (erre asszem nincs magyar fordítás ebben az értelemben) és egészsok mindent tud evvel kapcsolatban

2015. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
miután írtam, hogy nincs tapasztalatom, illetve, hogy nem tudom biztosan, csak felvetettem egy gondolatot, és ezért elfogadom az ellenvéleményt nagoyn köszönöm, hogy lepontoztatok. igazán kedves tőletek
2015. máj. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%

Nálam egyáltalán nem lenne kizáró dolog. Nem vagyok túlságosan oda az anális szexért, így nem zárom ki azért, de abszolút meglennék nélküle. Inkább orál-párti vagyok :)

25/F

2015. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

Én sem szeretem se adni, se kapni.

18/F

2015. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem amíg nem próbáltad megfelelő partnerrel mindkét szerepben, addig nem mondhatod biztosra, hogy nem szereted. Neked valószínűleg kell hozzá komoly bizalmi kapcsolat, viszont ha ez megvan, akkor ha lelkileg is elmélyedtek egymásban, akkor lehet, hogy legyőzhetők ezek a gátak. Ha nem, akkor úgy is jó, biztos találsz olyan partnert, akivel egyeztek ilyen téren.

Off annak a válaszolónak, aki szerint a végbél nem erre való: tüdőnk is csak azért van, hogy dohányozhassunk ugye ennyi erővel, szánk meg hogy orálszexeljünk? :D

2015. máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
70%

12-eshez kapcsolódva, a lenti képek nélkül sem akarnám soha, de ahogy ezeket látom... :(

Az első a Hotbullon egy még csak 25 éves férfié...


[link]


[link]

2016. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez már ugyan jó régi kérdés, de én sem szeretem az anált.
2021. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!