Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiatal felnőtt fiúk! (18-25)...

Fiatal felnőtt fiúk! (18-25) Hogy esne ha egy fiatalabb ismeretlen lány elmondaná nektek hogy jól néztek ki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác a buszmegállóban. Viszont ő még nem vett észre. Vagy kint áll és lesi hogy jön-e a busz vagy leül és a telefonján olvas. Hallottam már másokkal beszélgetni, kedvesnek tűnt, mégis félek hogy mit gondolna, ha csak úgy megszólítanám. Azt gondolom, ha csak az időt kérdezném meg tőle vagy hogy hogy van, milyen napja volt, lehet csak azt hinné hogy unatkozom. Nem emlékezne rám.

Én pedig szeretném vele tudatni hogy tetszik.

Ha megmondanám neki hogy vonzó, valószínűleg örülne neki, és ha én is tetszem neki talán beszélgetne velem. De félek hogy nyomulósnak hatna az egész.

Úgy gondoltam hogy köszönök, elmondom a mondandóm, mosolygok, megvárom a válaszát (ha van), és ha nem kezdünk beszélgetni megyek a dolgomra. (Nagy a buszmegálló, arrébb is tudok várni)


Kinézetre átlagos, visszafogott gimnazista vagyok.

Sportos alkatom van, félénk hangom, hosszú hajam, nagy hátizsákom, kicsit alternatív beütésű, kényelmes öltözetem, és egy kevés sminkkel aranyosnak mondható fejem. (jó fényviszonyokkal..) Nem vagyok egy bombanő.

Én hazafele járok busszal, ő dolgozni. (nem ugyanazzal)

17 éves vagyok, ő szerintem maximum 25.


Mit gondolnátok? Szánalmas vagy aranyos lenne?

Örülnétek neki vagy nagyon rámenősnek néznétek?



2015. márc. 15. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27 evesen meg dugtam egy 17 evest...Egy dagi disznot.Olyan volt a muffja mint egy 40 evesnek...brrrr!
2015. márc. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:
Szerintem finomabbal próbálkozz,de már a szándék is jó.
2015. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én annak is örülnék, ha rám nézne egy lány, szóval ki tudja, próbáld meg, ha bátor vagy. :D
2015. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Tetszett a leirás magadról :) " jó fényviszonyokkal"

Sztem csak beszélgess vele. Azt mondhatod neki, h szimpatikus neked. De ne vidd túlzásba, bár lehet h jól esne neki. De akár meg is rémítheti szókimondásod.

26F

2015. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az "Aranyos vagy" vagy "Tetszik a hajad" finomabb lenne?
2015. márc. 15. 19:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Nehogy azt mondd, hogy aranyos vagy. Tudtommal az utalják a férfiak.
2015. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, ha oda jönne egy lány hozzám. Gátlásos vagyok, ezért nem merek kezdeményezni, sajnos hozzám nem jönnek oda lányok.
2015. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

4#-es vagyok

Én egyiket sem ajánlom a kettő kőzül. Maradnék a szimpatikusnak tünsz- nél. :)

2015. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kérdező, végül mi történt? Hogy reagált? :)
2015. márc. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem láttam már egy ideje. :(


Ha lesz valami majd leírom!

2015. márc. 23. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!