Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha csak az a nem szűz aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak az a nem szűz aki járt már lányban/fiúban akkor a melegek, leszbikuok. Szüzen halnak meg?

Figyelt kérdés

Hiszen ők nem úgy csinálják.

V most akkor ki a szűz ? illetve ez miért is számít ?

Mint h v mi díjat kapnál érte h gratulálok megvolt.



2015. máj. 25. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
hetero szemmel igen, meleg szemmel nem.
2015. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
értelmezés kérdése. mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja.
2015. máj. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Egészségedre 3-as.

Bár én nem ezt kérdeztem.

2015. máj. 25. 18:03
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az veszíti el a szüzességét, aki a fütyülőjét behelyezi a másik testnyílásába. (akár fenék, akár vagina) Meg nyilván nők esetében, ha beléjük helyezik, de úgy gondolom férfi esetében is.
2015. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség egy társadalmi koncepció, amit arra találtak ki, hogy a nemkívánt terhességeket illetve a nemi betegségeket visszaszorítsák egy olyan világban ahol az absztinencián kívül más opció nem nagyon volt.


A mai világban ez már anakronizmus, sokak esetében értelmezhetetlen is. (Igen, testi szempontból is, mivel itt is elég sokféle kombináció létezik.)


Én eleve nem vagyok hajlandó ezt a fogalmat túlmisztifikálni, persze ha valakinek fontos, annak szíve joga.

Mindenki azt csinál a testével amit jónak lát.

2015. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Mindenki azt csinál a testével amit jónak lát"


Na ja köszi a válaszokat :)

2015. máj. 25. 21:52
 7/16 A kérdező kommentje:

Az, nagy baromság, több meleget is ismerek de egyiket sem érte korábban szexuális erőszak.

Egész konkrétan ismerek olyat akinek a szülei a seggét is kinyalják ha ö szól v mit.

És a csávó meleg.


Az erőszak áldozatai inkább aszexuálisok lesznek.

Ha már ide akarsz kilyukadni.

Am a Pride felvonulok sem tűnnek nyomoréknak teljesen vidámak.

2015. máj. 26. 14:23
 8/16 KJUsul ***** válasza:
0%

Igen nyilván ezért viszik az iskolában félrenevelt gyerekek ezreit egy gyógyintézetbe, ahol a homoszexualitást GYÓGYÍTJÁK, méghozzá 95%-os hatékonysággal... óh nem, nem sokszor fogsz találkozni a médiában ezzel a ténnyel, de attól még tény marad....


És azért viszik oda a ferde hajlamú gyerekeket, mert az előző 20 évben felnőttekkel értek el ugyanilyen sikereket.... nem egy gyógyult homárt láttam könnyek közt hálálkodni, amikor bemutatta a feleségét, a gyerekeit, a családját, akik a gyógyulás után lettek neki....


De ez ne zavarjon, hidd csak el a genetikailag meghatározott baromságot....


De ne csodálkozz, ha egyszer csak majd ugyanezt mondják a pedofíliáról, hogy a sok unatkozó gazdag pedofil ne kerüljön börtönbe. Akkor majd sírhatsz, hogy az 5 éves kislányodat megerőszakolják az óvodában következmény nélkül. Mert hogy "genetikailag meghatározott". Majd akkor hogy röhögsz? Megnézném...

2015. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 KJUsul ***** válasza:
0%
A Pride felvonulást kár volt említened. Ahogy azok az emberek viselkednek, már kívülről is láthatóan nyomorékak szellemileg és lelkileg. És az is az, aki ezt nem veszi észre.
2015. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 KJUsul ***** válasza:
0%
Az meg két különböző dolog, hogy neked mit vall be, meg mi a valóság. A valódi vizsgálatok, a teljes pszichológiai elmérések igazolják, hogy a homár férfiak 99%-a erőszak áldozata volt. Minden más legenda.
2015. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!