Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk nektek milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk nektek milyen az ideális partner?

Figyelt kérdés
Külső belső tulajdonságokra lennék kívácsi :)

2015. máj. 27. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani párom a tökéletes :)

Magas, sportos, enyhén szőrös. Kedves, őszinte, megbízható.

2015. máj. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
legyen meleg
2015. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Gazdag.
2015. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
férfias legyen, ez a legfontosabb :)
2015. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

kedves, őszinte, szerethető, cuki, férfias, és szeressen

25/f

2015. máj. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Az előttem szòlòval értek egyet, de azt hozzá tenném hogy nekem csak a férfias pasik jönnek be akiken egyàltalàn nem làtszik hogy a màsik csapatban jàtszanak
2015. máj. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen olyan cuki ,kissé sportos alkatú ,velem egykorosztalyu kedves,szerethető,magas,kekszemu(de csak azért mert most akit kedvelek annak is kek a szeme
2015. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ideàlom a magasabb, de csak kicsit magasabb... Hogy akkor csókolhassam meg amikor csak akarom. Haj: barna\fekete,szem: kèk\zöld. Izmos, deee nem az a.... Nem izom agy, de èrezzem hogyha megölel hogy nem adna csak úgy oda màsnak. Ne fèljen kimondani az èrzèseit.èreznie kell h ràm szàmíthat ès elmondhat akàrmit. Hogy legyen kivel àgyba bújni, akinek csinalhatok forró csokit. Akihez tèli estèken oda bújok egy szàl pulcsiban aki puszit nyom az arcomra miközben alszom. Ès reggel ott fekszik melletm ès engem figyel mèg fel nem èbrdek. Akinek a mosolyàval èbredek, s alszom el....

Ezz elèg klisèsre sikerült... Ès lehet h most valaki azt mondja túl sokat Akarok... De szàmomra ilyen a tökèletes! 22f

2016. okt. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ZoltanAnglia ***** válasza:
75%
Legyen kedves, es min.30 evvel fiaralabb.
2018. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!