Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ellenzi a társadalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzi a társadalom nagy része a melegházasságot?

Figyelt kérdés
Ez csak egy polgári szertartás itt a lényeg. Miért baj az embereknek, hogy az a két azonosnemű ember összeházasodik? Senkint életét nem befolyásolják semmiben. Az egy indok, hogy Isten a házasságot a férfi és nő közötti szövetségnek tartja. De amit szeretnének ez egy polgári szertartás, szóval akkor ez Isten előtt meg se köttetik, nem?

2015. máj. 29. 23:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Én sem tudom mi bajuk van vele (heteró vagyok) de felőlem azt csinál az ember amit akar és szaporodni úgy sem tudnak szóval... :D
2015. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
10%

Hiaba polgari szertartas csak, a hazassag akkor is egyhazi hagyomany, aminek csak kesobb lett resze a polgari szertartas. En szemely szerint azert nem tamogatom, mert akarhogy is, ez termeszetellenes, es kovetendo peldanak sem tekintendo. Es ha netan lenne itthon is meleg hazassag, mi lenne a kovetkezo? Gyerekvallalas?


Mindezek mellett nem itelem el a melegeket, de van ami valo es van ami nem

2015. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
8%

Van az indexen egy videó... na az olyanok miatt ellenzem.

Nem szeretnék kézen fogva járkáló melegeket látni, mert számomra undorító.


Egy 180kg-os csávó és egy 50kg-os csaj sem az együtt, kézen fogva, de egy meleg pár nekem a gyomromat is felkavarja.


Önmagában ha tényleg nem lenne következménye - de lesz ez biztos - nem lenne problémám azzal, hogy 2 ember megházasodik és kész.


De odáig már nem akarok eljutni hogy smárolnak az utcán, csak azért mert mindig egyel előrébb lépnek az elfogadás terén, mert ez nem elfogadás kérdése hanem gyomor kérdése.

2015. máj. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Felőlem házasodhatnának engem nem zavar.

Sőt, felőlem még gyereket is vállalhatnának. Valószínűleg sokkal jobb körülmények között nőne fel a gyerek, mint egy árvaházban (és nem hinném, hogy meleggé válna attól, hogy a szülei azok).

2015. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%

Dehogynem, van, csak nem úgy hívják: Bejegyzett élettársi kapcsolat. ( [link] )

Csak a névviselés, az örökbefogadás és a mesterséges megtermékenyítés területén vannak eltérések.


Bővebben: [link] (magyarul nincs)

[link] (ez sincs magyarul)

2015. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
33%

( Pontosítás: van magyarul, csak nincs kapcsolat a két wikipédia cikk között, mert nem szántak külön cikket rá a magyarban:

[link]

[link] )

2015. máj. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Béla1977 ***** válasza:
11%
Undorító....Ki nem állhatom a melegeket...
2015. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
11%
A házasság egy szentség, és nem egy az aberrált emberek beteges vágyait kiszolgáló intézmény.
2015. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ha két ember szereti egymást, nemtől függetlenül, akkor azokat hagyni kellene összeházasodni.
2015. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Szergej55 ***** válasza:
14%
Leírom, nekem mi a bajom ezzel az egész témával. Az elejére leírom, hogy engem magában nem érdekel, hogy 2 homoszex. akar-e házasodni vagy sem, ez az ő dolguk, ha akarnak, felőlem tegyék. A probléma azzal van, hogy az összes "meleg témára" azonnal rárepül a b*uzilobbi és az ehhez hasonló kérdésekben oly szívesen állást foglaló politikai oldal (jellemzően az, amelyik sokak olvasatában nyíltan társadalomellenes döntések mellett áll ki, pl. a feltétel nélküli bevándorlás támogatása, integráció egy-két szeretett népcsoporttal, stb., tehát a népesség jó részének ellenállását már ezzel kivívják), így a többség szempontjából eredetileg nem annyira jelentős kérdéseket felnagyítják, politikai tőkét kovácsolnak belőle, természetesen adófizetői milliárdok ráköltésével. Ennek köszönhetően lesz a melegfelvonulásból létkérdés, csakúgy, mint a házasságból és az örökbefogadásból (amit egyébként már ellenzek). Így valójában senkit nem érdekel maga a szertartás mint az élet egyik mérföldköve, esetleg a házassággal járó elkötelezettség mindkét fél részéről, mert ezekkel valójában a kutya sem foglalkozik. Ehelyett kampányplakátokat látsz, felhívást az újságokban/ tévében/ interneten, mert ha arról van szó, a házasság is egyszerű üzletté változik, és ebből valakik anyagilag nagyon jól jönnek ki.
2015. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!