Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anál előtt adtok beöntést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál előtt adtok beöntést eymásnak vagy hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Mindíg is érdekelt a dolog. Egyre többet gondolok arra, hogy seggbe dugok valakit vagy engem dugnak. De ha csak úgy egymásnak estek, nem lesz kakis a péniszetek.

A szopást, szopatást élveztem.



2015. jún. 1. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

1. Használjatok gumit

2: mi ugyszoktuk, hogy a párom mielőtt egyek egy fél órával alaposan megmossa a fenekét, kb 2-3 ujjpercnyi mélyen.

2015. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno egy lánynak írtam, aki análhoz kért tanácsot.


Ami azt illeti, én először magamnak csináltam. Maszti közben besíkosítottam a mutatóujjamat, és lassan a fenekembe dugtam. Két dologra jöttem rá akkor:

1 - Magadnak csinálni nagyon kényelmetlen

2 - "Olyan" lett az ujjam


Némi Google használat után rájöttem, hogy a második probléma úgy küszöbölhető ki, hogy beöntést végzek előtte. Ehhez bementem a gyógyszertárba, és kértem egy beöntőkészletet. Azt mondták, hogy van a körtés:

[link]

És van a tartályos:

[link]


Az utóbbiban én több fantáziát láttam. Abba ugye több víz fér, mélyebben megtisztít. A gyógyszerész azt tanácsolta, hogy langyos vízzel töltsem fel, majd a tartályt valami magas helyre tegyem fel (hogy a gravitáció hatására belém tudjon folyni), feküdjek a hátamra, síkosítóval dugjam a cső műanyag végét a fenekembe, nyissam ki a csapot, és lazuljak el. Ha a víz belém folyt, tartsam bent kb. 2 percig, és a WC-n ürítsem ki.


Ezzel szemben az én tapasztalataim: Igen, ezt valóban így kell csinálni, de nem elég egyszer. Annyiszor kell, amíg tiszta víz nem jön belőled, ha kell 5-6 alkalommal is egymás után. A beöntéstől nem kell félned, csupán annyit érzel, ahogy a langyos víz folyik beléd. Abszolút semmi fájdalommal nem jár, sőt, engem még fel is izgatott :)


Pro tip: Egy meleg kamillateás beöntés nagyon ellazít, miközben olajjal masszírozzák a tested. Ha szeretnél izgalmas pillanatokat, akkor pedig egy adag napraforgóolajjal csinálj beöntést. Egy része a bélfalhoz tapad, és egész nap fog belőled csordogálni. Én egyszer azt hittem, hogy finganom kell, és néhány ember szeme láttára toltam tele a nadrágomat olajjal fényes nappal :)

2015. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Joe.38 ***** válasza:
11%
Seggbe durrantom az asszonyt. Soha nem.adott nekem beöntést. Ha kakás lesz makás lesz. Lemosom.Ha zavarna nem csinalnám. De nem.szokott az lenni. Gyakorlás kerdése az egesz.
2015. jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Mi rendszeresen csináljuk a párommal..sose csináltam beöntést,mégsem lett SOHA olyan a párom farka.


Az ujjammal én is meg szoktam nézni előtte,de eddig még mindig tiszta volt.

Utána elkezdtük..ennyi:)


20/L

2015. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

Én hetero vagyok, szóval előre is elnézést, ha esetleg valakinek baj, hogy ide írok...

Szerintem beöntés, vagy óvszer nélkűl csinálni nagyon felelőtlen és gusztustalan is... A barátnőm mindig csinál magának beöntést, ha nem tenné max. óvszerrel lennék benne, de még így is fentáll a fertőzés feszély, valamint gumival nem olyan jó.

19/f

2015. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírási hibákért, valamint elgépelésekért elnézést! Nem az erőségem a mobilról gépelés :/
2015. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!