Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, soha sem akartatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, soha sem akartatok nővel lenni, vagy heterók lenni?

Figyelt kérdés
Nem a társaalmi nyomás végett,hanem egyszerűen,hogy ti nem akartok melegek lenni,nem fogadjátok el a melegségeteket!

2015. jún. 7. 15:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Csakis a társadalmi, "családi" nyomásra jutottak eszembe ilyen dolgok. Megpróbáltam. Csaknem végzetes volt. Ma már eszembe nem jutna ilyen hülyeség.
2015. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarok nővel lenni mert meleg vagyok, de szeretnék hetero lenni.
2015. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Próbáltam nővel lenni, de nem az én pályám volt,így hanyagoltam a dolgot,és ma már eszembe nem jutna egyszer sem. :)


22/F

2015. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Bárcsak az lehetnék azért is, mert a társadalom nem fogad el. Nem értem, hogy miért. Ha ők is átélnék azt, hogy milyen melegnek lenni, akkor rájönnének, hogy mégsem kellene bántaniuk minket.


[link]


Ezt a videót nézetném meg velük és remélem, hogy minden homofób ember átél egy ilsen helyzetet!!!

2015. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
milyen idősen jöttetek rá,h melegek vagytok?
2015. jún. 7. 17:48
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Előző vagyok - 17/F
2015. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

16 évesen tudatosult bennem, hogy igen is meleg vagyok. Előtte is voltak jelei, amiket később megértettem és rájöttem, hogy miért is volt az. Augusztusban lesz 1 éve, hogy tudatosam tudom és elfogadtam a melegségem.


17/F

2015. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Szexeltem nővel, de közben máshol járt az eszem. Nem fogom erőltetni soha többet.
2015. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

17 évesen jöttem rá és én is voltam együtt lánnyal, de nagyon rossz volt mert úgy éreztem becsapom és kihasználom - ami igaz is volt.

Soha többet nővel.

Könnyebb lenne heteroként, de amikor van barátom akkor én nagyon szeretek melegnek lenni és vele lenni és tudni hogy van egy férfi aki szeret és én is szeretem. Melegként azt hiszem jobban értékelem ezt az érzést, mint ha heteroként nőm lenne.

2015. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ftf1983 ***** válasza:
97%
Soha nem vágytam nőre és soha nem akarnék heteró lenni. Örülök, hogy meleg vagyok, így legalább még egy tulajdonság, ami miatt nem tartozok a nagy átlaghoz :D
2015. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!