Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek is lelkiismeret-furdalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is lelkiismeret-furdalást okoz visszautasítani egy srácot, ha csúnya?

Figyelt kérdés

Tehát a társkeresőkön mikor képet cseréltek, ha nincs kint, és mikor neki tetszetek, de neked nem jön be, mert ronda...

Vagy ha élőben meglátod, és elhányod magad tőle..


Vagy ez csak engem érint érzékenyen? Szerencsére engem ez a veszély nem fenyegetett ideáig, mert mindenkinek bejöttem eddig...


2015. jún. 10. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jön be, nem jön be. Mindenkinek rosszul esik rossz hírt közölni a másikkal, mikort nem tett ellene semmi rosszat. Szóval persze, kinek ne okozna. De ez az élet rendje, ha mindenkivel passzolnál, és lefeküdnél akkor meg egy ribi lennél. Bár így is biztos mondják rád, hogy felszínes vagy... :D
2015. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak ma 15 srácot utasítottam vissza így, igaz csak a képe alapján..
2015. jún. 10. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rossz. Es sajnalkozom. De ha nem jon be akk ez van :(
2015. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesz jobb neki, ha nekem lelkiismeret-furdalásom van, szóval nincs lelkiismeret-furdalásom. Egy kapcsolathoz kölcsönös vonzalom kell és ha az nincs meg akkor ennyi. Nem kell túlgondolni
2015. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sose éreztem ettől igazán Rosszul magam max sajnáltam. De egyből elmondtam, mert a hitegetés meg a nem válaszolás (amit sokan tesznek) nagyobb bunkóság. Szerintem MINDENKI tudja, hogy benne van a pakliban a NEM!
2015. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyképűség nélkül merem mondani, hogy jó pasikkal volt dolgom eddig, de volt már olyan pl, hogy élőben jöttem rá, hogy a srác nem olyan mint a képen. A szőke haj festett volt, de élőben már sárga, a ruha koszos, stb. A srác ráadásul C tipus volt. Ha értitek a fenti leírásból. A lényeg, hogy ami vicces a taliban, hogy ugyebár így már tudtam, hogy tévedés ez a találka, de erre a srác mikor meglátott tovább ment :D

NA hát utána mentem és kérdeztem miért ment tovább. Azt mondja mert másra számított. Hát én is :D Azonban ekkora bunkóságot még nem láttam. Persze utólag arra fogom, hogy C tipusú... Azonban utólag a képeket megnézve rájöhettem volna h mennyi gond van a sráccal:D Ugyanis még az h C nem is zavart volna hisz vannak sokan akik normálisak.


Volt olyan is persze aki nem jött el a talira. Az szívás. Főleg, hogy volt aki 2x. Az inkább dühített. Jaj mennyi story ugrott most be ismerkedésről.


Igazándiból csak azt akartam írni, hogy MINDIG LEGYÉL ŐSZINTE!

Az jobb! Ha vkinek húzzák az agyát az rossz. Senki se szereti ha kegyes hazugságokat kap, hisz rossz érzés becsapva lenni főleg ha előtte mondjuk a beszélgetésben tök jól megértettétek egymást. Nekem volt olyan talim akiről tudtam, hogy nem jön be, de jól elchateltünk így kértem talizzunk. Nevessünk élőben. Persze tisztáztam, hogy tényleg csak ennyit akarok, mert nem az esetem. Na és élőben jókat nevettünk, mint két barát.


NE LEGYEN lelkifurdalásod és MINDIG LÉGY KORREKT! Márha te is ezt várnád el! Évek alatt amúgy rengeteg trükköt lehet tanulni. Lehet egy csomó hasznos dolgot kitalálni. Ezt minden partneremnek elszoktam mondani és megtanítom:)


Amúgy az ha nem mondom meg a másiknak nekem SUNYI dolognak tűnik amit meg én is utálok másban. Érted mire gondolok?


Mint mikor vki flegma, bunkó, stb lesz miután rájön nem vagy az esete (tapasztaltam már chaten, stb) és akkor azt mondom azért, mert már NINCS TÉTJE azért még ne változzon meg, hisz milyen ember az ilyen? Én akkor is normális vok ha vki nem jön be. PErsze az intenzitása az érdeklődésemnek esik, de nem leszek bunkó, stb. Mert az ENGEM minősítene.

2015. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez nekem is probléma. Ráadásul én találkozni szoktam olyannal is aki képről nem nyűgöz le annyira, mert hát lehet előnytelen fénykép is. Nem mondanám hogy olyan sok esetben volt lehetőségem kellemesen csalódni, bár 1-2-szer ilyen is előfordult.
2015. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szándékosan mindig a lehető legrosszabb képet teszem fel magamról, ha kell.

Olyan jó dolog, amikor az első találkozáskor felizgulnak a látványodtól, mert sokkal jobban nézel ki, és sokkal sportosabb vagy.

2015. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!