Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/Meleg srácok ti kivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Meleg srácok ti kivel csináltattok magatokról ismerkedő meg intim képeket?

Figyelt kérdés
Nekem is kéne magamról de telóval nem tudok. Mivel egész alakos tükrünk nincs sehol. Meg ahogy láttam mindenki elég jó képeket használ. Más meleg havert szoktatok megkérni vagy hogy megy? Nem vok egy buta gyerek, de vhogy erre nem találtam értelmes megoldást.

2015. jún. 12. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ismerkedős kép: testvér, haver

Intim kép: mama

2015. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen telefonod van? Van egy rakatnyi app amivel tudsz időzítővel képet csinálni teloról.
2015. jún. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ftf1983 ***** válasza:
Sok srác csináltatja a képeket. Vannak olyan meleg fotósok, akik akár intimebb képeket is csinálnak rólad persze pénzért.
2015. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a batyammal csinaltattam az intim képeket
2015. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

in digi géppel löttem,nem volt egyszerű.

de telón nincs belső kamera?

és oda támasztod valaminek.

2015. jún. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fel kell tartani a kezedet és úgy kell szelfizni. Még a mellizmod is nagyobbnak látszik a képen, ha felülről csinálod magadról...
2015. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell teljes alakos kép... Intim teljes alakos képet meg ne akarj küldeni soha senkinek, mert csak visszaélnek vele...


Egyébként bőven elég annyi, ha az arcod és mondjuk mellkas középtől fölfelé látszol... A melegek 99%-a úgyis az arc alapján dönt.

2015. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ahhoz, hogy jó képeid legyenek, nem árt egy jó fotós. lehet, hogy fotózgató haver is tud egész jó képeket csinálni, de azért egy hozzáértő fotósnak jobbak az esélyei igazán jó képeket készíteni. a fotózás egy szakma, érteni kell hozzá...

az, hogy fiú/lány és hetero/bi/meleg van a képen, szakmai szempontból teljesen mindegy kellene, hogy legyen. nem kell a fotósnak melegnek lennie, hogy egy melegről jó képet csináljon. ahogy nem kell nőnek/férfinak lenni ahhoz, hogy egy nőről/férfiról jó képeket tudjon csinálni. csak az kell, hogy a szakmájában jó legyen és szellemiségében eléggé nyitott ahhoz, hogy felfogja mindezt, amit leírtam, meg hogy a saját szexuális érdeklődését ne keverje a munkájával...


szerintem keress olyan fotósokat, akiknek a képei tetszenek és kérdezd meg, hogy vállalják-e, amit te szeretnél. legfeljebb nemet mondanak és kereshetsz mást helyettük.

2015. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Állványról, önkioldós fényképezőgéppel.
2015. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!