Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csinálnátok ha a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a legjobb barátotok bevallaná hogy meleg, ráadásul még szerelmes is belétek?

Figyelt kérdés
Mert velem pont ezt történt.. :( Nem tudom mit csináljak végülis a legjobb barátomról van szó. Nyilván az ő kedvéért nem leszek meleg,de nem akarom hogy ez miatt a barátságunk tönkremenjen.Tegnap történt én tartottam házibulit kb 15-en voltunk össz-vissz a végén már csak 6an voltunk amikor férrehívott félmeztelenül vtam,mivel nagyon meleg volt,biztos felizgult rám.... félrehívott és bevallota még annyi időm se volt hogy reagáljak és hát megcsókolt rögtön leállítottam.Még mindig barátomnak tekintem,de nem tudom mit csináljak.....

2015. jún. 15. 16:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet,hogy csak részeg volt ? :D
2015. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Részeg volt ez biztos,ezért kaphatott bátorságot vagy nem tudom,de ma felhivott és bocsánatot kért DE aztmondta hogy nem a pia beszélt belöle tényleg szeret,gyerekkorunk óta barátok vagyunk amúgy mindketten 19évesek vagyunk
2015. jún. 15. 16:12
 3/35 anonim ***** válasza:
3%
Azonnal szakíts meg vele minden kapcsolatot, mielőtt téged is búzának néznek majd, vagy HIV positív nem leszel.
2015. jún. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem szakitok meg vle semmilyen kapcsolatot,mert a barátom,nem az a lényeg hogy meleg vagy nem hanem csak meg szeretném vele értetni hogy én nem vagyok az elfogadom h ő az de velem ne számoljon párkapcsolat terén
2015. jún. 15. 16:17
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy 100%-os hetero vagy, es a történtek barátságotokat nem befolyásolják..
2015. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
nem leszel HIV pozitív tőle ne aggódj. Bolond aki írta. AMúgy meg beszélj vele. Szerintem szégyelli magát ő is.:)
2015. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg neki ez a helyzet még kellemetlenebb. Beszélj vele, biztosítsd arról, hogy a barátság nem változik, de keressen mást. Légy ott mellette.
2015. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%
Az az egész dolog tényleg olyan, hogy ki kell próbálni, melyik jön be jobban (meg ráadásul véleménye csak akkor lehet az embernek, ha kipróbálta). Persze óvatosnak kell lenni, hogy ne tévedjen tévútra az ember.
2015. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt meg tudjátok beszélni intelligens módon.
2015. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a hozzáállásod, bár így gondolkodnának az én hetero haverjaim is.

A lényeget már leírták: egyértelműsítsd ha téged ez nem vonz. Ha van egy kis érzelmi intelligenciája, akkor meg fogja érteni. Lehet, egy kicsit összetör majd, vagy kerülni kezd amíg túllép rajtad, de a barátságotokat nem éri meg eldobni, ti se tegyétek ha van rá mód.

2015. jún. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!