Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak még rajtam kívűl ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még rajtam kívűl ilyen homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

Csak gumiba szoktam orált vállalni,és csak gumival szexelek,persze ez utóbbi alap szerintem. Sokan viszont így nem akarnak velem talizni,hogsy gumiba szopok,merthogy "egy oráltól mégis mit kapsz majd el? "

Jön örökké a kérdés,de mégis biztonságosabbnak találom gumiban,hisz egy csomó tanulmány megjelent már,hogy oráltól is el lehet kapni pl a HIV-et is,ha van a szájon belül kis seb,ami akár láthatatlan. Okozhatja ezt a forró kávé, a cukorka,stb... Van még valaki így,vagy csak én vagyok a meleg társadalom szemében ennyire "prűd" ? nyilván a páromnál más lesz majd a helyzet.


2015. jún. 20. 01:03
 1/9 A kérdező kommentje:
22/f
2015. jún. 20. 01:03
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem full korrekt a hozzáálásod! Jobb félni, mint megijedni, ha megtalálod az igazit, a gumi is elhagyható lesz itt-ott.😄
2015. jún. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1


Köszi,jó ezt olvasni,eddig kb mindenki hülyének nézett :D

2015. jún. 20. 01:17
 4/9 A kérdező kommentje:
*2
2015. jún. 20. 01:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

biszexuális vagyok, férfival szinte csak kipróbáltam de érdekel a téma...


ez vegyesen is igaz lehetne mégse láttam még olyan nőt sehol sem aki gumiban cumizik. akkor a férfiak mért tennék?


Részben igazad van mert sebnél lehet fertőzés, de ha nem ilyen internetes hirdetésekkel bújsz össze akik váltogatják 1-ről a 2-re a partnereiket akkor ilyentől nem sok tartani valód van.

2015. jún. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon is jól teszed, hogy óvszert használsz minden alkalomhoz!
2015. jún. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát elég fura, én tutira nem ismerkednék veled, persze nem is az első randin lenne szex. A mostani párommal 5 évvel ezelőtt az első randin szétszoptuk egymást és magamba engedtem őt, viszont a mai napig együtt vagyunk, nem gumizunk és semmit sem kaptunk még el.
2015. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7


Elég felelőtlen hozzáállás,pláne,ha a párod pl félrelép,amiről nem is biztos,hogy tudsz...

2015. jún. 20. 14:21
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Ennyire félted az életed? Akkor inkább húz gumi kesztyüt ha valakivel kezet fogsz és vegyél fel ESO kabàtot
2015. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!