Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, férfiak, párok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, férfiak, párok! Nektek milyen fétisetek van? Leírnátok nekem őket így névtelenül? Korral, legyetek szívesek. Köszi! 19/f

Figyelt kérdés

2015. jún. 22. 15:59
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Lemonparty oldalon található videókra (.org) 56/f

Párommal erre szoktuk egymás szájába ondózni!

2015. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

imádom a boxereket a szexi pasin

és imádom, ha kivillan, nagyon be tud indítani :)

2015. jún. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Köldökfétis már kiskamasz korom óta. Imádom nézni, nyalogatni. Persze nem minden köldök jön be. Van akinek nagyon csúnya van. 26f
2015. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
szőr
2015. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
54%
én eddig minden pasimnak gipszbe öntöttem a farkát (megengedték szex közben, erre izgultunk fel), és eddig van úgy 22 db farokgyűjteményem, nekem ez a fétisem, ezt szeretem
2015. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
szőrös felsőtest 17/F
2015. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

huhh, hát ez egy kicsit hosszú lista lesz: latex, bőr, feszülős alsó(csak boxer), feszülős bokazokni, overál(egyberuha legfőbben latex bőr[motoros ruha]textil) pókemberruha, superman ruha, BDSM, ha kikötöznek (most ezt nem akarom részletezni ha valaki kiváncsi írjon privit), ˝jocktraps˝ (hátul kivágott alsógatya) v nyaku póló, feszülős farmer melegítő póló, óvszer, ujjazás (öklözés), szépen gondozott borosta bajusz lábszőr, láb, szopás, és csak úgy tudnék párkapcsolatban élni ha este pl úgy aludnánk el hogy az aktív átölel

14/f/m/p

2015. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Esőkabátok, pvc nadrágok, motoros esőoverál, gumi mellescsizmák, gumicsizmák és társaik. Feltétlen fényes műanyagból vagy gumiból kell, hogy készüljenek. főleg azok a tipikus patentos, szines, pvc esőkabátok összehúzható kapucnival amik jobb minőségűek...ezekben megkötözve, bezárva lenni (elrablás, fogvatartás szerepjáték) úgy, hogy lehetlen levenni őket.
2016. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Combfétisem van. Imádom a formás férficombokat. Rövidnadrágból kilátszó combok nyáron - számomra maga ez a csúcs.
2018. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Birkózás
2019. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!