Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívból passzív? Van ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívból passzív? Van ilyen?

Figyelt kérdés

A barátommal "szakítottunk" másfél éve kb, én nem voltam készen felvállalni a homoszexualitásom, ő pedig egyszer csak elhagyott, a családja sem tudott róla kb semmit.

Egy pár hete adott magáról jelet a családjának és szóltak nekem, felvettem vele ujra a kapcsolatot, találkoztunk. Stb stb bebizonyítottam neki hogy bízhat bennem és szeretem stb stb ez nem lényeg.

Mondta hogy ő nem volt azóta fiúval utánam.

Amikor mi együtt voltunk aktív volt, talán egyszer engedte magát, de akkor is cserélünk mert nem tetszett neki.

Viszont most mondta hogy ő szeretne passzív lenne, szeretne érezni.

Még soha nem láttam őt ilyennek, bocsánat hogy ezt most így leírom, de amikor betettem, egyből elkezdett remegni, a szemét alig tudta kinyitni, a csókokat is alig tudta viszonozni, mert mindig belenyögött.

Aznap este meg vagy 3x együtt voltunk és végig ez volt.

Azóta nem voltunk meg együtt, de azt kérdezte hogy nem lenne e baj, ha következőleg is passzív lenne.

Van ilyen?? Régen nem tetszett neki, kényelmetlenül érezte magát a passzív helyzetben, megalázónak, most meg..



2015. jún. 24. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordulhat hogy megváltoztak nála a dolgok, persze fejben. És amit addig rossznak vagy taszítónak talált most kifejezetten kedvére van, vagy esetleg akkor is érdekelte, vonzotta a dolog csak sosem merte mondani mert félt hogy összerombolja akár saját maga előtt is az önmagáról elképzelt "aktív macsó" képet.
2015. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem egyértelmű!

Van aki csak aktív, van aki csak passzív és van aki mindkettő.

Igen, régen az a tipikus aktív volt, az a nagyon menő, igazi férfi vagyok aktív.

De engem ez most annyira meglep. Soha életemben nem láttam így szex közben.

2015. jún. 24. 21:20
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem engeditek egyszer végignézni ahogy szexeltek? Mindig is vágytam arra, hogy egyszer így fogok masztizni... Nő vagyok különben. Privit is írhatsz
2015. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy feloldódott benne egy görcs, ami nem engedte önmagának lenni. De persze olyan is van, hogy az ember változik.
2015. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ő még talán benne is lenne, de én majdnem összeházasodtam egy nővel, nem akarok hosszú ideig nőt látni :P

Köszi a válaszokat amúgy !

2015. jún. 24. 22:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És az nem lehet, hogy bűntudata van amiért lelépett és most így bünteti magát? Mármint fájdalommal, mert az a leírásból nem derül ki h az élvezettől nyög-e vagy a fájdalomtól.
2015. jún. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem kevés példa van rá, hogy valaki aktívból passzív lesz vagy fordítva, esetleg uni lesz. Több srácot is ismerek, aki aktívnak indult aztán full passzív lett és fordítottól is van példa. Amit leírtál aszerint a srác nagyon élvezte a passzív szerepet. Személyes tapasztalatom szerint sokan aktívnak mondják magukat, amikor elkezdik a szexuális életüket, mert tartanak attól, hogy kellemetlen vagy fájdalmas passzívként a szex. Aztán egyszer megdugják őket és rájönnek, hogy nagyon is élvezik.
2015. jún. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ha láttad volna az arcát, eszedbe nem jutott volna , hogy fájdalom e vagy gyönyör :)

Köszi a válaszokat !

2015. jún. 25. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!