Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív, melegek! Ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív, melegek! Ti milyen évfordulós ajándéknak örülnétek legjobban?

Figyelt kérdés

Gondolom, mindenki a szexet fogja írni :) de ha van valami más ötlet, annak is örülnék.

Ha pedig végképp csak a szex, akkor valami tippnek, hogy hogyan lehetne azt különlegessé tenni.



2015. jún. 20. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

"évfordulós ajándék"

Ennél nagyobb baromság nincs is. Ma már minden hülyeséget meg "kell" ünnepelni. Az óvodás gyerekeknek is ballagást rendeznek, mintha olyan nagy teljesítmény lenne.

2015. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel egy jockstrap-et. ;)
2015. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem "kell" minden "hülyeséget" megünnepelni... mintahogy nem kell olyan kérdésekhez válaszolnod, amit hülyeségnek tartasz.

Nekem ez fontos. Ennyi.

2015. jún. 20. 10:44
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok aktív, de miért "tőlünk" kérdezed meg, hogy mit szeret a barátod, aki történetesen aktív? Én nem ismerem, de szerintem a többi kommentelő sem. Nem tudjuk mit szeret, mi a kedvenc hobbija, mi a kedvenc itala stb. Ki ismeri? Hát te barátom. :) és attól mert sok ember aktív szexuális szerepet tölt be, nem biztos hogy mind ugyanazt szeretnék kapni ajándékba. :) Szóval a lényeg, hogy gondolkodj el azon, hogy a szerelmed, akit ismersz, mit szeret, minek örülne, mint Ember (nem mint aktív). :)
2015. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a kérdezpő tippeket vár,nem kell rögtön a nyakának ugrani.


-Pl vehetnél neki a hobbijához valami kiegészítőt.

-Főzhetnél vacsorát,ha tudsz főzni,és kicsit meghittebbé tenni :D gyertyák stb..

-Elviheted te magad is egy étterembe,ahonnét szép a kilátás a tájra.

-A szexet én nem tartom évfordulós ajándéknak,szerintem az alap,nem kell azt ajándékba adni,az nekem nem lenne maradandó emlék,hisz máskor is csináljuk...

-Vidd el az állatkertbe úgy,hogy te fizeted a belépőt XD

ilyesmik...

2015. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akartam senki fejét leharapni :D :( elnézést, ha így jött le, csak semmi támpont nincs és lehet volt bennem egy kis irigység, mert nekem nincs kit megajándékoznom... De persze ötletek vannak, sok. Pl. vacsora, mozi, színház, forma1, ha szereti a focit mez, kupa (rajta valami szöveg), ruha, sapi, póló amin valami vicces, kedves szöveg van. láttam egy jót, és pont meleg pároknak való: "he is mine" "i am his" :D ez jópofa :D ha kimondotta valami szexuális töltetűre gondoltál, akkor nem tudok segíteni :D
2015. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazából pont hogy nem szexuális töltetűre gondoltam - mert ahogy írtad is, azt megkapja.

Azért vagyok gondban, mert úgy érzem hiába adnék neki bármit - bár tudom hogy a legkisebb apróságnak is örülne, ha tőlem kapja - semmi sem fejezi ki, hogy mennyire szeretem. Hogy ő a Világon a legfontosabb nekem, hogy soha nem voltam még olyan boldog, mint amilyenné az tesz, hogy ő van nekem, hogy szeret engem... Annyira szeretném ezt kifejezni valahogyan, valamivel.

2015. jún. 20. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon aranyos és kedves tőled. :) Amit érzel tárgyakkal, vagy egyébbel nem lehet kifejezni. Szerintem mondd el neki azt, amit leírtál, mert biztos nagyon fog neki örülni. Mindenki örül a kedves szónak, még ha nem is hiszi. A másik; én biztos megölelném, hogy érezzen, és csak lennék mellette, fognám a kezét, megcsókolnám :D és utána ajándék :D
2015. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Aktív meleg vagyok, de nem nagyon hiszem hogy ez számít az ajándékozásban.

Heteroként is ugyanazt kérnem. Nem értem miért ennyire lényeges a szexuális orientáció. Engem ez nagyon zavar.

2015. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!