Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg keresztény vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg keresztény vagyok és mert az egyház elítéli az azonos neműek testi kapcsolatát, akkor szűzen haljak meg? A papok meg szeretőt is tartanak titokban, a református meg görög papok nősek is lehetnek. Miért vonják meg tőlem a szex örömét?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 16:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló!


persze hogy nem tehetek róla, Isten ilyennek teremtett és így szeret én tudom.


8-as válaszoló!


nekem ezzel kapcsolatban semmilyen harcom nem volt, tudom,hogy Isten szeret és én is Őt, csak az egyház meg a papok fenyegetőznek elkárhozással.

szerintem ők hamarabb el fognak kárhozni, mint én, aki amikor csak lehet igyekszek jót tenni mindenütt és mindenkivel, nekik meg a pénz és a hatalom a legfontosabb.

2015. jún. 26. 08:38
 12/23 A kérdező kommentje:

amugy annyira beszükült agyuak a hivek és meg vannak félemlitve a papok és az egyház által, hogy ilyeneket megkérdeznek. itt van a kérdés és a válasz:


Tisztelt lelkiatya


Házasságban élek .Azt szeretném kérdezni önkielégitésnek számite ha feleségem elaludt és én hezzza bujva ,oda simulva egyedül elmentem.


Köszönöm a válaszát

Ne tegyen ilyet! Méltatlan a feleségéhez, méltatlan saját férfiúságához és méltatlan a Teremtőhöz is, aki nekünk ezt a nagy ajándékot adta, hogy szeretetünket ilyen tüzes módon kifejezhetjük életünk párja iránt. Ha ezt csupán saját testi örömszerzésre használja, az e csodálatos ajándéknak, Isten és a felesége iránti szeretetének a megcsúfolása. A Biblia is leír egy hasonló esetet. Igaz, ott más okból történt a perverzitás, de súlyos következménye lett (Ter 38,9-10).



és itt található, ha valaki nem hinné:


[link]

2015. jún. 26. 08:41
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

mint mondottam volt, kereszténynek lenni azt jelenti, hogy Jézus tanításait követed.


ha veszed a fáradságot és figyelmesen összeveted az Ószövetséget az Újszövetséggel, akkor rá fogsz jönni, hogy közük nincsen egymáshoz. nem csupán az iránymutatások részletei különböznek, hanem az alapmotívumok is. mindenben.


az, hogy a Biblia című mesekönyvben ez a kettő együtt szerepel, csak annak köszönhető, hogy Sault rabbit keresztény-írtás közben jól fejbe vágták, amitől meggajdult, és jól összekeverte a kettőt, ami hogy-hogynem baromira megtetszett a Római Birodalom urainak, mert az eredmény tökéletes szolgavallás volt.


homoszexuálisként minden további nélkül lehetsz keresztény. katolikus viszont nem. ez van.


(Saul rabbi közismertebb neve egyébként Pál apostol...)

2015. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem,hogy ne légy hitetlen, ne nevezd a Bibliát mesekönyvnek. Én már jól elvagyok így melegen, nem járok tempolomba,hogy ne idegesítsenek a papok, de azért hiszek, ez a fontos.
2015. jún. 26. 09:16
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A válasz:


A homoszexualitás nem bűn!

2015. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézd meg a könyvet, elég jól körüljárja a témát. Valószínűleg az az ószövetségi részt is tárgyalja, amire te gondolsz. szólj, h tudod cáfolni

Egyébként azzal indít, hogy a Biblia nem is foglalhat állást ebben a kérdésben, mert deklaráltan hitkérdésekkel foglalkozik, a homoszexualitás meg természettudományos téma.


[link]

2015. jún. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
(Bocs az elgépelésekért!)
2015. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi, el fogom olvasni a könyvet!
2015. jún. 27. 07:11
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

Isten akarata és a mi sorsunk kifürkészhetetlen. E világ amiben élünk egy vizsga, ami tiszteletünket,oda adásunkat,és emberi valónk nem az örvendülésünket szolgáló dolgainak feláldozását teszi próbára. Tehát minden nem örvendülésünket szolgáló dolog egy részből bűn.

És tapasztalatból beszélek. Emberi létem gonosz oldala rengetegszer terelt a rosz ùtra,de még időben sikerült a jó irányba terelni az életemet. Tehát Az Urunkba vetett hitünk sokkal fontosabb mint szánalmas emberi létezésünk örömeinek kitöltetése.

2015. júl. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A papok lehetnek nősek, az normális ha férfi nővel van, még akkor is ha pap. A biblia egyértelműen tiltja, de már azt is hogy meleg legyél. Meg vagyok keresztelve, bár nem tartom magam kereszténynek. Nem állítom, hogy mese lenne a biblia, mindenki magának dönti el hogy miben hisz. Attól, hogy keresztény vagy, szerintem nyugodtan szexelhetsz saját nemeddel is. Istent nem tudom neked megkérdezni, de szerintem ő az egyetlen aki erre a kérdésre jó választ tudna adni.
2015. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!