Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem lehetne egyszer és mindenk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetne egyszer és mindenkorra befejezni ezt az értelmetlen kérdezősködést?

Figyelt kérdés

Gondolok az olyan napi szinten feltűnő abszolút felesleges kérdésekre, mint:

"Miért van ennyi homofób?"

"Miért van ennyi meleg?"

"Mi a baja az embereknek a melegekkel?"

"Homofób vagyok, közöd?"


Édes jó Istenem miért nem fogjátok fel, hogy ezekre nincs konkrét válasz, csak napokon keresztül elhúzódó vitát fog szítani, és ez már nagyon irritáló.


2015. jún. 27. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a kérdés is vitát fog szítani :D
2015. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit máshol nem mertél... Egyébként a kérdés igenis jogos, és vitát érdemel. Abban viszont egyetértek, hogy nem kéne 50x feltenni 20 percen belül.
2015. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
talán ennek a kérdésnek van értelme? :)
2015. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, meleg vagy, nekem ezzel nincs bajom.

A hülye kérdések viszont idegesítőek lehetnek.

Pl: Lehetek terhes? Felizgatnátok? Leszoptam,kinyaltam,megdugtam a haveromat, de nem vagyok meleg ugye? Lányok kit vonz ez meg az meg amaz? Lányok ez nektek elég nagy pénisz? Chat sex ,lányok? ...satöbbi.

2015. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1: Csak azt ne!


2:A kérdés jogos, nekem is nagyon erős véleményem van a témával kapcsolatban, éppen ezért idegesít a dolog...


3:Nincs, ez csak egy szívből jövő kérés, amivel a vérnyomásomat (és sztem jó pár más ember vérnyomását) próbálom megkímélni.


4:Végül is lehet valakinek hülye kérdése, ami nem sok vizet zavar, csak az zavaró, ha ilyen provokatív kérdéseket tesznek fel napi rendszerességgel.

Gyakorikérdéseken vagyunk, itt úgy sem fognak nagy felismerések és belátások születni, csak kb 15-20 ideges ember küldi el egymást az anyjába.

2015. jún. 27. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem.


Hát nézd. Rájuk kell hagyni. Majd moderálják Őket, vagy agyvérzést kapnak, ha nincs eszük kikerülni a kérdéseket.


#2 voltam.

2015. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
en csak a ki mikor hogyan masztizik kerdest latom naponta. ezt nem lattam
2015. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
61%

bocsáss meg de a Homoszexualitás témába milyen kérdést lehet feltenni?


nem kell felnézni és elkerülöd a kellemetlenségeket.

én már csak azt sajnálom hogy a véletlen kérdéseknél nem lehet beállítani hogy pár kategóriát elkerüljek, mint pl ezt :)

2015. júl. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!