Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy viselkednek a férfias...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkednek a férfias melegek?

Figyelt kérdés
A nőkkel, pasikkal, viselkedés

2015. jún. 27. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Én meleg srác vagyok,és férfias.

Senki nem mondaná meg rólam,hogy meleg vagyok.

A nőkkel kb sehogy nem viselkedem,alapból nem is barátkozom velük... A pasikkal meg.. hát az attól függ kivel. Ha egy másik meleg pasival,akkor beszélgetünk elősször,aztán a többi meg majd alakul. Hetero pasival meg általába mindig találunk valami közös témát,igyekszem a csajokról elterelni a szót,inkább kocsik,ilyesmi... :D :D


22/F

2015. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénzt keresnek és eltapossák minden ellenségüket.
2015. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Sok pénzt keresnek és eltapossák minden ellenségüket."


Szerintem ez nem csak a melegek kiváltsága...

2015. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se, de hát ezt ki állította??
2015. jún. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kik számodra a férfias melegek? Akik nem fityegtetik a kezüket és nem affektálnak?
2015. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgyan úgy mint egy heteró pasi, annyi különbséggel, hogy a nő ismerőseire ne hajt rá, a pasikra meg csak akkor, ha a másik pasi is meleg és tetszik neki, a heteró pasikkal meg úgy, mint akármelyik heteró pasi, annyi különbséggel, hogy ha esetleg jól néz ki akkor megnézi magának és elkönyveli, hogy ez egy jó pasi, és ha normális és van tartása akkor tudja magát kontrollálni és nem fog rámászni vagy ráhajtani. De általában a férfiasabb melegeknek van tartásuk, ezért sem affektálnak stb...
2015. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Elmegy a pridera és összeveri a homofóbokat
2015. jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A férfias melegek épp úgy viselkednek, ahogy a férfias barna szemű férfiak, a férfias szőke hajú férfiak, és a férfias közgazdász férfiak.

Szóval tulajdonképpen úgy, mint a férfias férfiak, mivel azok is!

2015. júl. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!