Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen típusú leszbi csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú leszbi csajok azok, akik nőiesen néznek ki (szoknya, magas sarkú) közben meg pasisan viselkednek?

Figyelt kérdés
vagy mikor viselkedik egy csajos leszbi arrogánsan,kicsit pasisan,milyen helyzetekben?

2015. jún. 2. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ők a lipstickek :P
2015. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor viselkedik úgy, ha felidegesíted, szerintem.
2015. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

hát, mondjuk, viselkedhetnek undorítóan*büfögnek, orrturkálás), ápolatlanság, a sörözés meg a cigizés is pasis dolognak számít sokaknak *szerintem nem, de elfogadható "érvnek"* vagy lehetnek pont udvariasak is *előreengedi a barátnőjét* lehet ahogy az előttem álló szólt, idegesek, haragszanak és mondjuk nem a legszebb szavakkal és leghiggadtabb hangnemben beszélnek, akkor lehetnek bunkók, de ez helyzettől és személytől függ, amúgy nem értem, hogy mire gondolsz, hiszen ezek a dolgok sem pasisak annyira... Max a pasiknál jobban elfogadottak, de tökre ember függő. Szóval amiket írtam az igazak a KICSIT pasisan viselkedő lányokra.


De véleményem szerint, aki csajnak érzi magát, és nem az a célja, hogy tomboy (fiús lány) legyen, az bármit csinál nem lesz tőle "férfiasabb".


Mármint látsz egy cuki csajt szoknyában, és magassarkúban, akkor amíg nem kezd el férfi hangon beszélni, nem fog eszembe jutni semmi pasis dolog róla.


Maximum tulajdonságok, amik lehetséges, hogy az átlag nézetek és általánosításoknak megfelelnek, mint egy bizonyos pasis vonás. :)


Ma meg amúgy a nemek közti különbségek kisebbek lesznek, pl.: a mélyen tisztelt és szeretett Conchita Wurst nevét mindenképp megemlíthetem, és szerintem egyáltalán nem baj, ha nem követjük az általános sémát mindenben, picit változtatunk *légyszi ne hozza fel senki sem, hogy a következő állomások a kecskékkel szeretkezés és házasság és a mesztelenül sétálás a belvárosban lesznek (amúgy ezek már mind megtörténtek :'3)*


na szóval a viccet félretéve, nem baj, ha merünk önmagunk lenni, az önkifejezés jó, amíg nem mások direkt provokálására történik.


Bocsi, ez elég hosszú lett, de nem tudtam abba hagyni az írást, köszi ha végig olvastál:)


16/L/pan

2015. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lipstick = lányos akinek a lányos jön be


femme = lányos (akinek a fiúsabbak is/vagy jönnek be)



Erre így nincs külön név amit írsz. Nagyon sokan maszkulinak a lányos lányok közt is, ez nem olyan ritka.



Azt mondják butch in the street, femme in the sheets. Ezek szerint vissza felé is igaz.

2015. jún. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!