Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hiszik egyes emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik egyes emberek azt, hogy a melegség egy betegség?

Figyelt kérdés
Nekem nincs bajom velük, de pl haverom ezzel van megáldva hogy a melegek betegek..mégis miből veszi ezt? Nem szeretheti őket mindenki, megértem hogy utálja, van ez így..de mégis miért neveznék őket betegnek?

2015. jún. 30. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, a betegség az ragályos, nem? Olyat még nem láttam, h vki elkapta a melegséget. xD
2015. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Ki nem szharja le, hogy a gyökér haverod meg néhány hasonszőrű félnótás azt állítja, hogy beteg vagyok? :D


Attól még én köszönöm szépen jól vagyok, remélem a legnagyobb bánatukra.

2015. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mert az iskolai biológia oktatás színvonala a béka alfele alatt van, az emberek szexuálbiológiai ismertei meg azt a színvonalat sem érik el, mint amit a mobiltelefonjuk használatához szükséges..
2015. jún. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
A depresszio betegseg, de a melegseg nem...
2015. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Hát, 38 fok felett már eléggé betegség.
2015. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
A homofóbia viszont tényleg betegség. Konkrétan be van jegyezve hivatalosan a betegségek közé. És pont ezek a orvosilag beteg emberek akarnak ugatni? Hát kösz de egy pszichiátriai eset ne mondja nekem azt hogy a melegségem miatt beteg vagyok.
2015. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 chessmaster válasza:
13%

Szerintem betegség , gondoljatok bele ha mindenki homo lenne kihalna az emberiség :)

A szexualitásnak a fajfennmaradás a lényege, miért olyan jó a szex , hogy dugjunk és szaporodjunk, ha egymás seggét lőjük tele lehet hogy jó de gyerek nem lesz.

2015. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy hatalmas tévhit ma is az emberek között. A hetvenes évekig egyébként tényleg betegségnek tekintették (hivatalosan), előtte pedig bűnnek. :)

És ha már előttem szóltak pár szót a magyar oktatásról, ma is tanítanak olyan könyvekből az orvosi képzéseken, amik betegségnek írják a melegséget.

2015. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 DreamWeaver ***** válasza:
87%

Minden fóbia félelemből és/vagy irigységből táplálkozik. Sokan élnek kisebbségi komplexussal, paranoid rögeszmékkel. Sokak úgy élik életüket, hogy a közvetlen környezetük mellőzi őket, nem kapják meg az elvárt figyelmet. A fóbiájuk egyrészt figyelemfelkeltés. Az ilyen emberek abból nyernek energiát és erőt, ha látják azt, hogy másokat hergelnek és uszítanak. Ezáltal pedig megkapják azt a figyelmet, amit amúgy nem kapnak meg. Másrészt irigység. Amikor ezek az emberek azt látják, hogy az a másik gazdagabb, boldogabb, kiegyensúlyozottabb, a sértettségük és tehetetlenségük bűnbakért kiált. Mert számukra könnyebb egy ismeretlen bűnbakot hibáztatni, vagy okolni, mint tenni azért, hogy önnön élethelyzetük fordulatot vegyen.


Az ilyen ember meggyőzhetetlen. Minél tovább hallgatod őt. És minél lejjebb nyom Téged a negatív energiáival, ő annál erősebb és magabiztosabb lesz. Te viszont egyre gyengébbnek fogod érezni magad. És mindezt miért? Egy hamis rögeszméért...

2015. júl. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Fel vagyok készülve a lepontozásra, de...


Minden csak definíció kérdése. A politikailag elfogulatlan biológusok szerint a melegség igenis egy születési rendellenesség. Ezzel sem én, sem ők nem akarnak megsérteni senkit, ezek csak tények. Ahogy az is tény, hogy a születési rendellenességeket ma már nem tekintik betegségnek. Arról megvan a véleményem, hogy ez politikai nyomásra történt-e, vagy volt valami racionális érv emelett, de ha a tényeknél maradunk, ez nem is fontos. Tehát definíció szerint a homoszexualitás, a Down-szindróma, meg hasonló veleszületett rendellenességek nem betegségek.


De ebből kifolyólag én senkit nem neveznék egy undorító szar alaknak, ha betegségnek nevezi a melegséget, leszbikusságot, pedofíliát, stb. A homoszexualitás ugyanannyira betegség, mint a Down-kór.

2015. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!