Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek szeretik a fiataloka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek szeretik a fiatalokat/gyereket?

Figyelt kérdés
Nem szexuális értelemben, hanem beszélgetésben, társaságként. Hogy valamelyik jobban egy hullámhosszon van velük mint a nőkkel.

2015. júl. 3. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Normális emberek vagyunk, van aki szereti őket, van aki nem.
2015. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy gondolsz a melegekre, mint teljesen hétköznapi emberekre (tudod.. olyanokra, mint én, vagy te) akik csupán annyiban térnek el az átlagtól, hogy a saját nemükhöz vonzódnak, akkor szerintem te is meg tudod válaszolni a kérdésedet...


Vannak akik kijönnek a gyerekekkel, vannak, akik idegbajt kapnak tólük, egyénenként változó.

2015. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem feltételeztem hogy rossze emberek és utálják a gyereket, hanem azt hogy egy fiatal fiúval lánnyal jobban eltudnak e beszélgetni mint egy nővel
2015. júl. 3. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
persze
2015. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, miért kell külön kategorizálni a homoszexuális embereket ilyen megalapozatlan kérdésben.


Nem a szexuális orientációja határozza meg, hogy egy ember kivel érteti meg magát jobban. Az, hogy a melegek jobban kijönnek lányokkal, sem minden esetben igaz. Egyénfüggő; ezt nem lehet így általánosítás alapján eldönteni.

2015. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés értelmezhetetlen!

Nem a szexuális orientációtól függ, hogy ki szeret fiatalokkal beszélgetni, fiatalok társaságában lenni.

És nem is korfüggő, hogy két ember megérti-e egymást, találnak-e közös témát.

2015. júl. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

én nem utálom egyáltalán a melegeket, csak kiváncsi voltam

2015. júl. 4. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem is vádolt ezzel senki, csak arra akarták felhívni a figyelmed, hogy a sztereotípiákkal ellentétben valójában melegnek lenni csupán annyit jelent, hogy az illető a saját neméhez vonzódik, de egyébként aki meleg attól még ugyanolyan ember, mint bárki más.

Ezért mind a személyiségük, mind a stílusuk, ízlésük és viselkedésük épp ugyanolyan sokféle, mint a nem melegeké.

2015. júl. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiség kérdése, nem azé, hogy valaki meleg-e, vagy sem. Nekem az unokatestvérem például meleg, ő gyerekekkel (főleg nagyobbakkal, tinikkel) foglalkozik, ez a munkája (szociális munkás), azért választotta ezt a területet, mert szereti a gyerekeket is, meg a fiatalokat is. De ebben semmi extra nincs, én pont ugyanilyen vagyok, még a szakmám is ugyanez, viszont én heteró vagyok :D Lehet, hogy ez nálunk családi vonás :)
2015. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit késői a válaszom, de hátha...

Én szívesen (és szeretek is) fiatalokkal beszélgetni... Ha érdekel, keress meg privátban! Vagy bárki más számára is rendelkezésre állok! :-)

2019. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!